NFL, NFL Rivals’ın lansmanı ile Web3 mobil oyunculuğuyla mücadele ediyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenecek olan ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


NFL, NFL Players Association ve Mythical Games, Web3 teknolojisini içeren ilk NFL lisanslı oyun olan NFL Rivals’ı resmi olarak başlatmak için bir araya geldi.

NFL Rivals, taraftarların hayallerindeki takımı kurarken (ve sahiplenirken) genel menajer rolüne geçmelerine olanak tanıyor. Oyuncular, rütbelerde yükselirken atari tarzı bir oyunla karşı karşıya gelecekler. Elbette yeni sezonlar ve etkinlikler aksiyonun taze kalmasını sağlayacak.

NFL Rivals'ta kendi takımlarınızı oluşturabilirsiniz.
NFL Rivals’ta kendi takımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Oyuncular, diğerlerine karşı yarışmanın yanı sıra bir takıma katılabilir ve diğer GM’lerle takım kurabilirler. Bu kadrolar aynı zamanda oyuncuların en sevdikleri NFL serisini temsil etmelerine de olanak tanıyacak.

Oyuncular merdivenin en tepesine doğru ilerledikçe NFL oyuncularının ve diğer dijital koleksiyon öğelerinin kilidini açacak ve yükseltecekler. Mythical Games daha önce GamesBeat’e Web3 teknolojisinin oyuna dahil edilmesine rağmen “önce oyuncular” yaklaşımı, oyuncuların blockchain teknolojisinin inceliklerine dalmadan NFL Rivals’ın keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

rent a car 34
NFL Rivals, oyuncuların dijital koleksiyon öğeleri toplamasına, takas etmesine ve yükseltmesine olanak tanıyor
NFL Rivals, oyuncuların oyuncularla birlikte dijital koleksiyon öğeleri edinmesine, yükseltmesine ve takas etmesine olanak tanır.

Oyuncular bu dijital koleksiyonları Mythical’s’de takas edebilir ve satabilirler. Pazar yeri. Bu blockchain pazarı, mobil cihazlarda oyun içinde mevcut olacak ve kullanıcılar için sürtünmeyi azaltacak. Pazaryeri, Rivals kredilerindeki öğeleri listeleyecektir. Buna karşılık oyuncular bu para birimini IAP aracılığıyla satın alabilirler. Bu ekstra adım, hem App Store hem de Google Play Store politikaları dahilinde çalışmak açısından muhtemelen kritik öneme sahipti.

Listelenen öğeler şimdilik sabit fiyatlarla satışa sunulacak, ancak Mythical bir teklif sistemi eklemeyi planlıyor.

Spor simülasyonları aracılığıyla Web3’ün benimsenmesi

26 Nisan’da Mythical Games soft, NFL Rivals’ı başlattı. Bu dört ayda oyun 2 milyondan fazla indirildi ve 15 milyondan fazla maç oynandı.

Mythical Games CEO’su John Linden, “NFL Rivals’ın sezon öncesi hayranlarından gelen inanılmaz karşılama bizi şaşkına çevirdi” dedi. “Artık, oyunun küresel lansmanıyla birlikte, NFL hayranlarına normal sezonda lisanslı NFL oyuncularından oluşan kendi takımlarını oynama, kurma ve kendi takımlarına sahip olma fırsatı vermekten heyecan duyuyoruz.”

Mythical Games ve NFL Rivals, hayranların en sevdikleri NFL serileriyle bağlantı kurmaları için kendisini yeni bir yol olarak konumlandırıyor. Serinin yakın zamanda NFL Rivals ile bir anlaşma imzalaması nedeniyle bu durum Miami Dolphins’te en bariz olacak. Dolphin’in stadyumdaki iç saha maçlarında NFL Rivals markası öne çıkacak. Ayrıca sezon boyunca taraftarlara Dolphins’in iç saha maçlarında VIP deneyimler kazanma fırsatları da sunulacak.

NFL Rivals, geliri ve taraftar katılımını artırmak için Web3 özellikli oyunları araştıran spor liglerinin diğer birkaç örneğini takip ediyor. Sorare, ortaklıkları göz önüne alındığında bu alanda özellikle öne çıkıyor NBA, MLBve birçoğu en iyi futbol ligleri küresel olarak.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın