Netflix, LEGO mobil oyununu ve Cut the Rope’un günlük versiyonunu duyurdu

Netflix Salı günü yakında platforma çıkacak iki yeni mobil oyunu duyurdu: LEGO temalı strateji savaş oyunu LEGO Legacy: Heroes Unboxed ve Paper Trail adlı bir bulmaca macera oyunu.

Ayrıca şirket, oyuncuların ipleri keserek Om Nom adlı bir yaratığa şeker beslediği popüler oyunun yeni versiyonu Cut the Rope Daily’nin ve The Queen’s Gambit: Chess’in çıkış tarihlerini açıkladı. ilan edildi geçen sene.

The Queen’s Gambit: Chess ve Cut the Rope Daily sırasıyla 25 Temmuz ve 1 Ağustos’ta başlayacak. Her iki oyun da Netflix abonelerine özel olarak mobil cihazlarda bulunabilecek.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed, tarafından geliştirildi ve yayınlandı Oyun Loftu 2020’de, LEGO’nun dünyanın en büyük oyuncak şirketlerinden biri olduğu göz önüne alındığında, Netflix’in oyun kitaplığına önemli bir ekleme olacak. yayıncının sahip olduğu bildirildiğine göre muazzam abone tabanını mobil oyunlarını oynamaya ikna etmekte zorlandı, muhtemelen bu yüzden iyi bilinen oyunları kütüphanesine eklemeye devam ediyor.

Nostaljik oyunda oyuncular klasik ve modern LEGO minifigürlerini toplayabilir, setler inşa edebilir, farklı haritalara seyahat edebilir, görevleri tamamlayabilir ve sıra tabanlı savaşlara katılabilir. Minifigürler arasında Chicken Suit Guy, Hot Dog Man, Pirate Princess Argenta, Santa ve Ghostbusters bulunur.

Netflix, LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ın akış uygulamasında ne zaman yayınlanacağını henüz açıklamadı. Ancak oyun çıktığında Netflix abonelerine özel olacağı için artık kimse ücretsiz olarak oynayamayacak.

Bu yılın başlarında, Gameloft bildirildi LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ın 28 Şubat’ta artık mobil ve PC’de indiremeyeceği oyuncular Google Play, App Store, Microsoft Store, Samsung Galaxy Store ve Amazon Appstore’dan kaldırıldı. Oyun resmi olarak kapat 28 Nisan’da bu sunucularda. Facebook’un oyun platformu web’de, 2023’ün sonunda oynanamayacak.

Görsel Kaynakları: LEGO/Gameloft

Kağıt izi oyuncuların oyun boyunca ilerlemek için sayfaları katladığı ve yolları birleştirdiği kağıt bir dünyada geçen yeni, henüz piyasaya sürülmemiş bir oyundur. Uygun bir şekilde Paige adlı ana karakter, evinden ilk kez ayrılıyor ve oyuncular, yolculukta ona yardımcı olmak için bulmacaları çözmelidir.

Netflix bir lansman tarihi açıklamadı, ancak aboneleri için yalnızca mobilde olacak. Oyun ayrıca Ağustos ayında bir ara piyasaya sürülecek. Nintendo AnahtarıPlayStation, PC ve Xbox.

Netflix’in 2022 Geeked Week etkinliğinde duyurulan The Queen’s Gambit: Chess oyunu, Anya Taylor Joy’un dünyanın en büyük oyuncusu olmak isteyen yetenekli bir satranç oyuncusu olan Beth Harmon’ı canlandırdığı Netflix’in sevilen dizisiyle bağlantılı. Önümüzdeki ay, Netflix aboneleri Beth olarak satranç oynayabilecek, bulmaca çözebilecek ve arkadaşlarına karşı maçlarda yarışabilecek.

Oyun, Beth’in evi, Methuen yetimhanesi, Las Vegas turnuvası, Bay Shaibel, Borgov ve daha fazlası gibi tanınabilir konumlar ve karakterler içerdiğinden TV şovuna saygı duruşunda bulunuyor.

İpi kes 2010 yılında ilk çıktığında oldukça popüler bir oyundu ve 1,6 milyardan fazla indirildi.

Bu yaz Netflix, tüm bulmacaları aynı anda kullanıma sunmak yerine oyunculara günde bir mücadeleye erişim sağlayarak oyunda bir değişiklik yapıyor. Klasik versiyonda olduğu gibi, zorluklar ip kesmeyi, yıldızları toplamayı, balonları patlatmayı ve daha fazlasını içerecek.

Görsel Kaynakları: Zepto Laboratuvarı

Daha önce duyurulduğu üzere Netflix, macera oyununu da piyasaya sürecek. Oxenfree II: Kayıp Sinyaller Oyun, perili bir mağaranın içindeki gizemli, boyutsal bir çatlağı kazara bozan bir grup arkadaşı konu alan doğaüstü bir gerilim olan ilk Oxenfree oyununun olaylarından beş yıl sonrasını konu alıyor. Her iki oyun da Netflix tarafından geliştirilen Night School Studio tarafından geliştirildi. Edinilen 2021’de.

Şirket, Salı günkü duyurusunda Oxenfree II: Lost Signals’ın Netflix’in dahili stüdyolarından birinden çıkan ilk yeni oyun olduğunu belirtti.

Netflix’e göre yeni oyunda tamamen yeni karakterler ve orijinal bir hikaye yer alacak. Oxenfree II: Lost Signals, memleketinde doğal olmayan bir şekilde oluşan radyo frekansı sinyallerini araştıran bir çevre araştırmacısı olan Riley Poverly’nin etrafında dönüyor.

Oxenfree II: Lost Signals, Netflix üyelerine özel olarak mobil cihazlarda kullanılabilecek. Ayrıca Steam aracılığıyla Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, PC ve Mac’te yayınlanacak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın