meb büro personeli ne zaman açıklanacak

meb büro personeli ne zaman açıklanacak bilgi90’dan bulabilirsiniz

MEB personel alımı sonuçları açıklandı mı? MEB 5 bin personel başvuruları ne zaman son?

MEB KPSS 2023/4 Tercihleri 5000 Personel Alımı Sonuçları Taban KPSS?

MEB KPSS 2023/4 Tercihleri 5000 Personel Alımı Sonuçları Taban KPSS?

Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan KPSS 2023/4 tercih kılavuzu ile 5000 Sözleşmeli Personel alımı yapılıyor. Farklı kadrolarda alınan başvurulara göre MEB Taşra ve merkez Teşkilatında istihdam edilmek üzere 5000 Personel Alımı başvuruları sona eriyor. Peki Yerleştirme Sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS Atama Puanları ne Olur? Detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

5000 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor!

MEB yayımladığı tercih kılavuzu olan KPSS 2023/4 ile bünyesinde 81 fakrlı şehirde istihdam etmek üzere,

alımı gerçekleştiriliyor.

Tercihler Sona Eriyor!

MEB yayımladığı KPSS 2023/4 tercih kılavuzuna son gün. 24 Mart 2023 tarihinde başlamış olan tercihler en geç 30 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek. 30 TL tercih ücreti karşılığında olmak üzere Tercihler sadece ÖSYM AİS sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir. İlgili tercih kılavuzlarına ve kontenjan dağılımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/kpss-20234-tercih-kilavuzu-meb-5000-sozlesmeli-personel-alimi-basladi-h44122.htmlrent a car 34

Tercih Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Tercihler KPSS Puanı ile yapılmakta olup değerLendirmelerde de KPSS Puanı ele alınarak şehir ve kontenjana göre en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile belirlenecektir.

Yerleştirme Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Tercih süreci 30 Mart 2023 tarihi ile sona erecek olup ÖSYM ilgili yerleştirme sonuçları en geç 15 gün içerisinde beklenmektedir. Buna göre 15 Nisan 2023 tarihine kadar sonuçlar beklenmekte olup SONUÇLARI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU. SENDE AŞAĞIDAN KATILABLİRSİN.

KPSS Taban Puan Kaç Olacak?

Yerleştirmelerde Lisans KPSS Kullanılacak olup Taban puanlar en düşük Büro Personeli kadrosunda beklenmekte olup Taban 65 puan ile atama beklenmektedir.

SİZ KAÇ PUAN İLE TERCİH YAPTINIZ? YORUMLARA YAZINIZ

Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

MEB hangi branşlarda öğretmen alacak? 2023 MEB sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman? MEB personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

MEB büro personeli alımı başvuru şartları açıklandı

MEB Personel Genel Müdürlüğü

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler