Match, ’72 Hours’ adlı yeni canlı uygulama içi etkinliği başlatıyor

rent a car 34

Match, daha kasıtlı bağlantıları teşvik etmek için kullanıcılarına alışılmadık bir çevrimiçi buluşma yöntemi sunuyor. Flört uygulaması Salı günü, kullanıcıların sohbetler kaybolmadan önce potansiyel eşleşmeleri mesajlamak için üç günleri olduğu, uygulama içi haftalık bir deneyim olan “72 Saat” adlı zamana duyarlı yeni bir özelliği duyurdu.

Belirlenen zaman aralığında, üyeler bir harita üzerinde yakındaki profilleri seçebilir ve zaman dolmadan diğer kişiyle hafta sonu planları yapma umuduyla sohbet başlatabilir. Harita yalnızca 15 kişiyi gösteriyor, ancak kullanıcıların seçenekleri tükenirse, daha uzaktan farklı profiller bulmak için yaş ve konum filtrelerini ayarlayabilirler.

Maç ayrıca kullanıcılara 24 saat kaldığında bir geri sayım sağlar.

Canlı etkinliğe katılmak için Match üyelerinin Pazartesi’den Perşembe’ye kadar kaydolmaları gerekir. Deneyim her Perşembe yerel saatle 16:00’da başlar ve Pazar günü 12:00’de sona erer.

Başlangıçta, 72 Saat, New York bölgesindeki kullanıcılar için geçerli olacak. Önümüzdeki aylarda ülke çapında kullanıma sunulacak.

Görsel Kaynakları: Maç Grubu

72 Saat, insanların uygulamadan asla çıkmayan ve başarısızlığa uğrayan konuşmalar yapmasını engellemek için tasarlanmıştır. Saat 12’yi vurursa ve kullanıcılar yüz yüze bir buluşma ayarlamadıysa veya telefon numaralarını değiş tokuş etmediyse, şansları tükenir.

Match’in genel müdürü ve baş ürün sorumlusu Dushyant Saraph, TechCrunch’a “Bir flört uygulamasındaki ‘geleneksel’ beğenme, eşleştirme, sohbet yolculuğu uzun zaman alıyor ve çoğu zaman hiçbir yere varmayan konuşmalara yol açıyor” dedi. “Bununla birlikte, diğer tarafta, IRL ile tanışmak zaman açısından yoğun bir şekilde gerçekleşir; Birinin randevuya çıkmak isteyip istemediğini görmek için haftalarca yanıt beklemezsiniz… Bu yeni Eşleştirme özelliği, özellikle amacı çözerken aynı zamanda insanlara, kim gerçekten buluşma ve gerçekten bağlantı kurma konusunda ciddi?

Eşleşmeye sahip Tinder, geçmişte benzer zamanlanmış özellikleri kullanıma sunmuştu, “Geceyi KaydırKullanıcıların etkileşimli bir macera oyununa katılmak için altı saatleri olduğu, bu da kullanıcıları sınırlı bir zaman dilimi içinde potansiyel eşleşmelerle sohbet etmeye teşvik eder. Tinder’ın “Vibrafon” etkinliği 48 saat sürer ve kullanıcıların profillerinde görüntülenen bir dizi soruyu 72 saat boyunca yanıtlamalarını sağlar.

Tinder ayrıca “Hızlı DalgalanmaUygulamadaki etkinlik yüksek olduğunda kullanıcıları bilgilendiren ”. Swipe Surge, dakikalarca veya saatlerce sürebilir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın