Lumari sevimli yaratıklar, inşa etme yetenekleri ve daha fazlasını içeren yeni bir sosyal sanal alan oyunudur.

rent a car 34

Oyun girişimi Proxima, bu haftanın başlarında gizlilikten çıktı ve finansman turunun yanı sıra Animal Crossing, Pokémon ve Minecraft arasında bir geçiş gibi görünen sosyal bir sanal alan macera oyunu olan açılış oyunu Lumari’yi duyurdu.

Oyun stüdyosu, London Venture Partners liderliğinde Konvoy Ventures, Progression Fund, Valhalla Ventures, Maveron LLC ve Artichoke Capital’in katılımıyla 1,6 milyon dolarlık tohum öncesi fon sağladı.

Finansmanın büyük bir kısmı, henüz erken aşamalarda olan oyunu geliştirmeye gidecek.

Proxima’nın kurucusu Ran Mo, Electronic Arts’ta (EA) eski bir baş ürün yöneticisidir ve daha önce EA’nın en büyük video oyunu serilerinden biri olan The Sims üzerinde çalışmıştır. Proxima ekibi, Riot, Storm8, Wildlife Studios ve Unity’den oyun endüstrisinin beş gazisinden oluşuyor.

Görsel Kaynakları: yakınlık

Lumari ile ilgili belirli ayrıntılar gizli tutulsa da Mo, TechCrunch’a diğer sanal alan oyunlarına benzer şekilde oyuncuların birbirlerini ziyaret edebileceklerini, sohbet edebileceklerini ve birlikte bir şeyler inşa edebileceklerini söyledi. Oyun ayrıca oyuncuların yaratıkları toplamasına (temelde oyuncular için evcil hayvan arkadaşları), bir ev ve yaşam alanı inşa etmesine, bir bahçe yetiştirmesine ve geniş bir dünyayı keşfetmesine izin verecek. Mo’ya göre Lumari, “ışık yaratıkları” anlamına gelir.

Mo, karakterleri ve hatta yaratıkları özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere özelleştirmenin oyunun önemli bir parçası olacağını belirtti.

“Nihayetinde, bunu insanların yerlerini bulmaları için inşa etmek istiyoruz” dedi. “Bunu, insanların kendilerini ifade etmeleri ve takılmaları için bir tuval olarak düşünüyoruz.”

Görüldüğü gibi römork Aşağıda, oyuncular ayrıca mor renkli varlıklar gibi görünen şeylerle savaşmak zorunda kalacaklar. Lumari web sitesi “Dikkat edin, bu parçalanmış dünyanın her köşesinde tehlike pusuda bekliyor” yazar.

Mo, oyunun iki yıl veya daha uzun süre piyasaya sürülmesinin beklenmediğini açıkladı.

15 Haziran’da Lumari, 15 Temmuz’da sona erecek olan ilk topluluk oyun testini yapıyor. playlumari.com. Şu anda oyun testi tek oyunculu olacak ve kullanıcıların katılmak için bir Windows PC’ye sahip olmaları gerekiyor. Lumari resmi olarak kullanıma sunulduğunda, daha fazla cihazda kullanılabilecektir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın