Leyla Bilginel Düzgün Fiziği ile Dikkatleri Topladı!

Bir çocuk annesi Leyla Bilginel düzgün fiziği ile taktir topladı. Sperm bankasına başvurarak hamile kalıp tepkilerden bunalınca Phuket’e yerleşen ünlü oyuncu, Bodrum tatilinde cesur pozlar verdi. 7 yaşındaki oğlu Kayra ile Türkiye’yi terk eden oyuncu Leyla Bilginel, Uzakdoğu adası Phuket’e yerleşmişti. Ana-oğul tropikal bir ormanın ortasında 60 metrekarelik evde yaşıyor.

Leyla Bilginel

Bir çocuk annesi Leyla Bilginel düzgün fiziği ile taktir topladı.
Sperm bankasına başvurarak hamile kalıp tepkilerden bunalınca Phuket’e yerleşen ünlü oyuncu, Bodrum tatilinde cesur pozlar verdi.

7 yaşındaki oğlu Kayra ile Türkiye’yi terk eden oyuncu Leyla Bilginel, Uzakdoğu adası Phuket’e yerleşmişti. Ana-oğul tropikal bir ormanın ortasında 60 metrekarelik evde yaşıyor.

TEPKİLERDEN KAÇMIŞTI

7 yıl önce sperm bankasına başvurup çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, tepkilerden bunalıp oğluyla Tayland’a yerleşmişti.

“ÇAMAŞIRLARIMI BİLE ELDE YIKIYORUM”

Tatil için Bodrum’a gelen Bilginel, oğlu Kayra ile Yalıkavak’taki meşhur plajlardan birinde görüntülendi. Oyuncu, kısa röportajında, “Çok mutluyum. Giderken pahalı her şeyimi dağıttım. Şimdi çamaşırlarımı bile elde yıkıyorum. Çünkü makinem yok” dedi.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın