kısa bir zaman diliminde bulunduğunuz konumdan çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. lütfen bekleyin ve daha sonra tekrar deneyin.

kısa bir zaman diliminde bulunduğunuz konumdan çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. lütfen bekleyin ve daha sonra tekrar deneyin. bilgi90’dan bulabilirsiniz

Kısa bir zaman süresinde ağınızda çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. Lütfen bekleyin ve daha sonra tekrar deneyin. :: Help and Tips

Kısa bir zaman süresinde ağınızda çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. Lütfen bekleyin ve daha sonra tekrar deneyin.

Steam hesabıma giremiyorum | World Of Trucks Multiplayer Türkiye

ÇÖZÜLDÜ: Steam çok fazla giriş hatası [Ağ hatası] – Diğer

ÇÖZÜLDÜ: Steam çok fazla giriş hatası [Ağ hatası] - Diğer

Steam Too Many Login Failures

Steam, popüler bir oyun platformudur, ancak bazı kullanıcılarÇok fazla giriş hatasıSteam’de oturum açmalarını engelleyen mesaj.

Bu hata, en sevdiğiniz oyunları oynamanıza engel olabilir, ancak bugünün makalesinde, size bunu nasıl kesin olarak düzeltebileceğinizi göstereceğiz.

Steam’de çok fazla girişin başarısız olduğunu nasıl düzeltirim?

1. Tarama önbelleğini temizleyin / farklı bir tarayıcıya geçin

Önbelleği temizledikten sonra, sorunun hala orada olup olmadığını kontrol edin. Size Chrome’da önbelleği nasıl temizleyeceğinizi gösterdik, ancak yöntemler diğer web tarayıcıları için aşağı yukarı aynı olmalıdır.

Alternatif olarak, örneğin Opera GX gibi farklı bir tarayıcıya geçmeyi deneyebilirsiniz. Bu tarayıcı oyuncular için optimize edilmiştir, Chromium motorunda çalışır ve Chrome uzantılarıyla çalışabilir.

Tarayıcı, kaynaklarınızı tahsis etmenize izin veren bir GX Control özelliğine sahiptir. Ayrıca, çok fazla kaynak kullanan herhangi bir sekmeyi anında kapatabilen bir Hot sekme öldürücü özelliği de vardır.

Opera GX hızlı, ince ve güvenilir bir tarayıcıdır ve Twitch ve Discord entegrasyonu ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Diğer harika özellikler:

Opera GX

2. Bir saat bekleyin

Birkaç kullanıcı bu yöntemin kendileri için işe yaradığını bildirdi, bu yüzden denemek isteyebilirsiniz. Bazı kullanıcıların 24 saate kadar beklemek zorunda kaldıklarını bildirdiklerini unutmayın.

3. Modeminizi yeniden başlatın

4. Bir VPN kullanın

Steam’de çok fazla giriş hatası mesajı alıyorsanız, bir VPN kullanmak bunu aşmanıza yardımcı olabilir. Pek çok harika VPN hizmeti var, ancak birini seçmemiz gerekirse, Özel İnternet Erişimini tavsiye ederiz.

Bu VPN, gizliliğinizi koruyacak ve trafiğinizi şifreleyecek, böylece üçüncü şahıslar veya İSS’niz tarafından görülemeyecektir. Hizmetin dünya çapında 76 farklı ülkede 19000’den fazla sunucusu vardır.

Özel İnternet Erişimi sınırsız bant genişliği, yüksek hız sunar ve çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmaz, bu nedenle şüphesiz piyasadaki en iyi VPN’lerden biridir.

Diğer harika özellikler:

Özel İnternet Erişimi

5. Farklı bir ağ kullanın

Birçok kullanıcı bu çözümün kendileri için işe yaradığını bildirdi, bu yüzden mutlaka deneyin.

Çok fazla giriş hatasıhatası Steam’de oturum açmanızı engelleyebilir, ancak birkaç saat bekleyemezseniz, bu kılavuzdaki çözümlerden birini denediğinizden emin olun.

SSS: Steam hakkında daha fazla bilgi edinin

Genellikle en az bir saat beklemeniz gerekir, ancak bunu şu adrese geçerek aşabilirsiniz: Opera GX veya başka herhangi bir web tarayıcısı.

Pek çok neden vardır, ancak yaygın olanı bir ağ sorunu olabilir, bu nedenle cihazınızı yeniden başlatmanız önerilir. yönlendirici .

Bir kilidini açmanın tek yolu Buhar hesap ve tüm özelliklere erişim kazanmak, Steam’de en az 5 $ harcamaktır.

Yazı kaynağı : tr.cm-cabeceiras-basto.pt

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın