Kiralık Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı

Kiralık Aşk 6. bölüm 2. fragman çıktı! Defne dizinin yeni bölümünde Ömer’in doğum günü için ne yapacak? İşte ipuçları…

 

Kiralık Aşk 6. bölüm 2. fragman da izleyicilerle paylaışdı. Yeni fragmanın konusu Ömer’in doğum günü. Dizinin yeni bölümünde Defne, Ömer’in doğum günü için özel bir şeyler yapmak istiyor ve Ömer’in ne isteyebileceğini, Ömer’i mutlu edecek şeyi öğrenmeye çalışacak! “Ömer’in dilediği bir şey vardır mutlaka değil mi?”

Dizinin bu haftaki bölümü için çıkan fragmanlara bakılırsa yeni bölümde Ömer ile Defne arasında olumlu gelişmeler olacak. Ömer giderek kendini daha fazla Defne’ye kaptıracağa benziyor.

KİRALIK AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ

Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor. Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…

 

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın