kemal kılıçdaroğlu abdullah öcalan

kemal kılıçdaroğlu abdullah öcalan bilgi90’dan bulabilirsiniz

Fotoğrafın Kemal Kılıçdaroğlu ve Abdullah Öcalan'ı gösterdiği iddiası - Teyit

Kılıçdaroğlu’nun özgürlük vadettiği Demirtaş’tan terörist başı Abdullah Öcalan için skandal çağrı

Kılıçdaroğlu'nun özgürlük vadettiği Demirtaş'tan terörist başı Abdullah Öcalan için skandal çağrı

TERÖRİST BAŞI İÇİN SKANDAL ÇAĞRI

HDP eski Eş Genel Başkanı Demirtaş, PKK elebaşı Öcalan için özgürlük isteyerek, “‘Tecrit kaldırılsın’ demek ne suçtur ne de yanlıştır. Tersini savunmak ahlak dışıdır ve suça ortak olmaktır.” diye konuştu.

Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

CHP’li o isim ortaya çıktı – Siyaset – ODATV

CHP'li o isim ortaya çıktı - Siyaset - ODATV

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin ‘Geleceği Birlikte Kuruyoruz’ adlı bölgesel toplantılarının 8.’sini Diyarbakır’da gerçekleştirdi. Toplantının ardından sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen Kılıçdaroğlu’nun basına kapalı yapılan görüşmede, çözüm süreci kapsamında, Abdullah Öcalan ile görüşülebileceğini dile getirdiği gündeme geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “MİT’in içinde bir grubun sadece CHP için görevlendirildiğini biliyoruz. Başta da kendisini ‘Ulusalcı’ olarak tanımlayan arkadaşların düşmemesi lazım. ‘CHP Alevilerin ve Kürtlerin partisidir’ algısını yerleştirmek için mücadele edecekler, bu çabayı gösterecekler” demişti.rent a car 34

‘SİYASETTE 24 SAAT BİLE UZUN BİR ZAMANDIR’

CHP Milletvekili Durdu Özbolat’ın sahibi olduğu Yurt gazetesi, bugünkü manşetinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakır’daki basına kapalı toplantıda Abdullah Öcalan’a yeşil ışık yaktığını duyurdu. Haberde, “Kılıçdaroğlu ayrıca anadilde eğitim konusunda parti komisyonlarından çıkacak kararları destekleyeceklerini belirtirken, HDP ile çözüm süreci kapsamında bir iş birliğine Süleyman Demirel’in, ‘Siyasette 24 saat bile uzun bir zamandır. Her an her şey olabilir’ sözüyle cevap verdi” ifadeleri yer aldı.

‘ÖCALAN İLE GÖRÜŞÜLEBİLİR’

Çözüm sürecinin konuşulduğu görüşmede Kılıçdaroğlu’nun Abdullah Öcalan ile görüşülebileceğini vurguladığı aktarıldı. Bu görüşmenin Akil İnsanlar aracılığıyla da olabileceğini belirten Kılıçdaroğlu, “Çözüm aşamasında son nokta Meclis olmalıdır” dedi.

‘MİT’İN İÇİNDE BİR GRUBUN SADECE CHP İÇİN…’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce “MİT’in içinde bir grubun sadece CHP için görevlendirildiğini biliyoruz. CHP içinde karışıklık çıkarmak ve daha bir sürü başka şey için yapıldı bu görevlendirme” demişti. Kendisini ‘Ulusalcı’ olarak tanımlayan CHP’lileri MİT’in tuzağına düşmemeleri konusunda uyaran Kılıçdaroğlu, “CHP Alevilerin ve Kürtlerin partisidir’ algısını yerleştirmek için mücadele edecekler, bu çabayı gösterecekler” demişti.

Odatv.com

Yazı kaynağı : www.odatv4.com

JavaScript is not available.

We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

Help Center

Terms of Service
Privacy Policy
Cookie Policy
Imprint
Ads info
© 2023 Twitter, Inc.

Yazı kaynağı : twitter.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın