kayseri belediyesi önünde kendini yaktı

rent a car 34

kayseri belediyesi önünde kendini yaktı bilgi90’dan bulabilirsiniz

Kayseri’de dehşet anları… Belediye önünde kendini ateşe verdi: 6 yaralı

Kayseri’de dehşet anları... Belediye önünde kendini ateşe verdi: 6 yaralı

Yahyalı Belediyesi önüne gelen ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi bir süre burada bağırmaya başladı.

Eşi ve çocuğuyla beraber olan şahıs, elindeki benzin bidonunu dökünce yurttaşlar, polis ve belediye işçileri müdahale etmek istedi.

6 KİŞİ YARALANDI

Dökülen benzinin alev almasıyla şahıs, eşi, çocuğu, olaya müdahale etmek isteyen polis memuru ve 2 belediye işçisi yaralandı.

Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BELEDİYE BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

Olayın ardından açıklamalarda bulunan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, yaşanan olayın kendilerini derinden üzdüğünü ifade ederek; “Yahyalı gibi manevi iklimi güzel olan bir ilçede bugünkü hadise bizi gerçekten derinden üzdü. Psikolojik sıkıntısı olan bir vatandaşımızın kendisini yakma teşebbüsünü üzülerek ifade etmek istiyorum. Olayın belediye ile uzaktan yakından alakası yok. Çünkü şahsın biraz psikolojik sıkıntılarının olduğu emniyet ve jandarma kayıtlarında var” dedi.

Öztürk şöyle konuştu:

“Dolayısıyla böyle bir sıkıntılı aile; bugün giden belediye personellerimizi adeta rehin alıp, tehdit etmiş. Arkadaşlarımız durumu anlayarak sorun çıkmaması için belediyeye geliyorlar. Şahıs onunla yetinmiyor, almış olduğu benzinle buraya geliyor. Kamera kayıtlarımızda mevcut; aracıyla geliyor, çocuklarıyla beraber içerisinden iniyor, önce belediyemizi taşlıyor. Daha sonra çocuklarıyla birlikte belediyenin önüne gelerek üzerine benzin döküp tehdit etmeye başlıyor.

Biz hemen Emniyet ve itfaiye ekiplerine haber verdik. Ekipler geldi, şahsı ikna yoluyla eyleminden vazgeçirmek için uğraştıklarını bizzat gördüm.  Polisimiz şahsın elinden benzini ve çakmağı almak isterken benzin bir anda tutuşuyor. Kendi, ailesi, yanıyor, belediye personellerimiz yaralanıyor, polis memurumuzun kolu kırılıyor. Böyle bir şeyi Yahyalı olarak da hak etmedik, belediye olarak da hak etmedik.”

Başkan Öztürk ayrıca kamuoyunda yanlış bilgilerin de dolaştığını sözlerine ekleyerek; “Kamuoyuna yanlış bilgi aktarıyorlar, bilgi kirliliği var. Birtakım siyasi partiler ‘geçim sıkıntısından dolayı kendini yaktı’ gibi açıklama yapıyor. Vatandaşımızın kendine, eşine ve çocuğuna sıkıntısı vermesi bizi derinden üzdü” dedi.

Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

Kayseri'de bir vatandaş benzin bidonunu dökerek kendini yaktı

AKP’li belediyenin önünde bir vatandaş kendisini ateşe verdi

AKP’li Yahyalı Belediyesi önüne gelen ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi bir süre burada bağırmaya başladı.

İHA’nın bilgilerine göre, eşi ve çocuğuyla beraber olan şahıs, elindeki benzin bidonunu dökünce vatandaşlar, polis ve belediye işçileri müdahale etmek istedi.

6 KİŞİ YARALANDI

Dökülen benzinin alev almasıyla şahıs, eşi, çocuğu, olaya müdahale etmek isteyen polis memuru ve 2 belediye işçisi yaralandı.

Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

Kayseri'de bir kişi belediye önünde eşini ve kendini ateşe verdi: 6 yaralı

JavaScript is not available.

We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

Help Center

Terms of Service
Privacy Policy
Cookie Policy
Imprint
Ads info
© 2023 Twitter, Inc.

Yazı kaynağı : mobile.twitter.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın