Kara dizisi oyuncuları kimler? (Kara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu)

Kara dizisi oyuncuları kimler? (Kara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu)

Perşembe akşamları yayımlanan Kara dizisinin kadrosu ve konusu merak ediliyor. Kara dizisi; hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen Kara ile yolu genç adamla sürpriz şekilde kesişen Zeynep’in sürükleyici hikayesini konu alıyor. İşte Kara dizisinin konusu ve kadrosuyla ilgili ayrıntılar…Kara dizisi oyuncuları kimler? (Kara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu)

‘);
}

Yapımını Most Production’ın, üstlendiği Kara dizisi ekran macerasına başladı. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, sevilen oyuncular Öykü Karayel ve İlker Kaleli’yi ilk kez bir araya getirdi.

KARA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç ,Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimleri buluşturan Kara’nın yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

Kara dizisi oyuncuları kimler? (Kara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu) - 1

KARA DİZİSİNİN KONUSU

İlker Kaleli’nin Kara; Öykü Karayel’in Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkacağı Kara’nın kısaca konusu ise şöyle;

1998 yılında ülkenin önde gelen ekonomi profesörlerinden biri Rauf Çınar’ın eşi Elif Çınar; evlerine giren Necip Talan adlı hırsız tarafından bıçaklanır. Bambaşka dünyalara ait bu iki ailenin de hayatı o geceden sonra değişir. Rauf Çınar’ın kızı Zeynep Çınar o gece biricik annesini; Akay Talan ise tek kahramanı olan babasını kaybeder. Bir gecede kimliksiz, isimsiz, evsiz kalan Akay Talan, günümüzde Kara ismiyle, bizden çalanlardan çalarak hiçbir çocuğun kendisiyle aynı kaderi yaşamaması için ant içmiştir. Zeynep Çınar ise yurt dışında eğitim aldıktan sonra İstanbul’a döner. Annesinden miras bitki sevgisini çektiği belgesellerle devam ettirmektedir. Bu iki ayrı dünya insanının tek ortak noktası o gecedir. İsteseler de istemeseler de hayat onları bir kez daha karşı karşıya getirecek, önlerindeki engeller bile aşık olmalarına engel olmayacaktır. Ama ya gerçekler ortaya çıkınca? Kara, o gecenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için hayatının soygununa başlarken, Zeynep bu gerçekle yüzleşebilecek midir? İkili birbirlerine çekildikçe, o gece aydınlanacaktır ama kazanan kim olacaktır? Aşk mı? Gerçekler mi?

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Televizyon
  • N-Life
  • Dizi

Yorum yapın