iyi parti istifa eden milletvekili

iyi parti istifa eden milletvekili bilgi90’dan bulabilirsiniz

İYİ Parti Ankara Milletvekili Altıntaş istifa etti

İYİ Parti Ankara Milletvekili Altıntaş istifa etti

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in açıklamalarına parti mensuplarından çığ gibi tepkiler geliyor. İYİ Partililer tek tek istifa etmeye başladı.

Son olarak İYİ Parti Ankara Mileltvekili Ayhan Altıntaş sosyal medya hesabından istifa kararını duyurdu.

Altıntaş paylaşımında, “Son siyasi gelişmeler ışığında, gördüğüm lüzum üzerine İYİ Partiden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum. Prof.Dr. Ayhan Altıntaş, Ankara Milletvekili” ifadelerini kullandı.

Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

Son dakika… Yavuz Ağıralioğlu İYİ Parti’den istifa etti

Son dakika... Yavuz Ağıralioğlu İYİ Parti'den istifa etti

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısıyla Millet İttifakı’na eleştiriler getirmesinin ardından bugün Habertürk’ten Mehmet Akif Ersoy’a mesaj atarak yarın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le görüşeceğini ve istifa edeceğini açıkladı.

Ağıralioğlu, Ersoy’a yaptığı açıklamada “Yarın Akşener’le helalleşeceğim” dedi.

AKŞENER RANDEVUYU İPTAL ETTİ İDDİASI

Öte yandan Gazeteci Candaş Tolga Işık, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in, Ağıralioğlu ile olan randevusunu iptal ettiğini duyurdu.

Candaş Tolga Işık, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Size bir son dakika haberi vereyim: Meral Akşener, Yavuz Ağıralioğlu’na yarın 13’te verdiği randevuyu az önce iptal etti. Gerekçe Yavuz Bey’in görüşme öncesin tv’ye çıkıp istifasını duyurması. Bu iptal az önce kendisine de bildirildi.” ifadelerini kullandı.

İYİ PARTİ SÖZCÜSÜ ZORLU’DAN AÇIKLAMA

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Ağıralioğlu’nun  Akşener ile görüşeceği ve partiden istifa edeceği yönündeki haberler üzerine ANKA’ya yaptığı açıklamada “İstifa müessesi kişinin tek taraflı bir karar verme usulüdür. Böyle bir düşünce ve tutumun ifadesidir. Dolayısıyla Sayın Genel Başkanımızla bu kapsamda bir görüşme yapılması düşüncesi de anlam ve önemini yitirmiştir. Herhangi bir görüşme gerçekleşmeyecektir” dedi.

RESMEN İSTİFA ETTİ

Yavuz Ağıralioğlu, resmi olarak partisinden istifa etti. Söz konusu gelişmeyi Gazeteci Mehmet Akif Ersoy duyurdu.

NE OLMUŞTU?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı olarak gösterilmesinden rahatsızlık duyan İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, “İYİ Parti’nin emekleri ziyan edildi, İYİ Parti’den kimse özür dilemedi. Kemal Bey’in adaylığını dayatmasına, bu adaylığın masada bir dayatmaya dönüşmesine itiraz ediyorum” demişti.

Bu itirazlarına karşılık partisinin atacağı adımları bekleyeceğini dile getiren Ağıralioğlu, partisinden milletvekili adayı olmadığını da bildirmişti.

Daha sonra yaptığı açıklamalarda ise Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermeyeceğini dile getirmişti.

Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

İYİ Parti Milletvekili Altıntaş önce istifa etti sonra geri aldı

İYİ Parti Milletvekili Altıntaş önce istifa etti sonra geri aldı

İYİ Parti Milletvekili Altıntaş önce istifa etti sonra geri aldı

İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda partisinden istifa ettiğini duyurdu. Ancak gece geç saatlerde Akşener’le görüşen Altıntaş Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Genel Başkanımızla yaptığım istişare ve değerlendirme sonucu partimden istifamı geri almış bulunuyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ‘Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adayı belirleme süreciyle ilgili yaptığı “Noter masasına dönüşmüştür” açıklamasının ardından, bir istifa haberi geldi.

“SON SİYASİ GELİŞMELER IŞIĞINDA, GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE…”

İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Altıntaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Son siyasi gelişmeler ışığında, gördüğüm lüzum üzerine İYİ Partiden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum” dedi.

AKŞENERLE GÖRÜŞTÜ, İSTİFASINI GERİ ÇEKTİ

İYİ Parti’den istifa ettiğini duyuran Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, kararını değiştirerek istifasını geri aldı. Altıntaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası kararını değiştirdiğini söyledi. Altıntaş, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Genel Başkanımızla yaptığım istişare ve değerlendirme sonucu partimden istifamı geri almış bulunuyorum” dedi.

Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın