istanbulkart çerçeve sözleşmesi ne demek

istanbulkart çerçeve sözleşmesi ne demek bilgi90’dan bulabilirsiniz

Belbim'den İstanbulkart uyarısı: 3 yıldır kullanılmayan İstanbulkartlar kullanıma kapatılacak

İstanbulkartlar kapatılacak! Çerçeve Sözleşme Nedir? İBB, Belbim Çerçeve Sözleşme maili ne anlama geliyor?

İstanbulkartlar kapatılacak! Çerçeve Sözleşme Nedir? İBB, Belbim Çerçeve Sözleşme maili ne anlama geliyor?

Sözleşmeyle ilgili vatandaşları bilgilendiren Belbim gönderdiği maillerde; “İstanbulkart Çerçeve Sözleşmesi 30.04.2023 tarihi itibari ile yürürlüğe girecek şekilde yenilenmiştir. 6493 sayılı Kanun gereğince, Çerçeve Sözleşme’yi yürürlük tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeksizin feshedebilirsiniz. Bu süre içinde fesih talebinizi iletmediğiniz takdirde, değişikliği kabul etmiş sayılacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Çerçeve Sözleşme Nedir? Detayları paylaşıldı

çerçeve sözleşme

Ne olacak?
Belbim’den yapılan açıklamaya göre, çerçeve sözleşmesi kapsamında 3 yıl boyunca kullanılmamış (yükleme ya da ödeme yapılmamış) İstanbulkartlar zaman aşımı nedeni ile kullanıma kapatılacak.

Kullanım Koşulları nedir, ne demek?
Kullanım koşulları sözleşmesi, başta web siteleri olmak üzere bir hizmet sağlayıcı ile hizmetten yararlanmak isteyenler arasında, hizmetten yararlanmak için uyulması gereken şartları ve kullanıcıların bu şartlara uyma taahhütlerini içeren, yasal bir sözleşmedir.

Çerçeve Sözleşme Nedir?
Çerçeve sözleşme ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan işçilerin haklarına yönelik olarak düzenlenen protokoller düzenlenmektedir. Çerçeve sözleşmenin süresi de bir yıl ile üç yıl arasında farklılık gösterebilmektedir.

BELBİM A.Ş. Nedir? Belbim kimin?

BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. İstanbul toplu ulaşımında 1987’den beri Ar-Ge ağırlıklı faaliyet gösteren ‘Elektronik Ücret Toplama Sistemi’nin kurucusudur. Şirketimiz tamamen yerli ve milli yazılım teknolojisi ile bünyesinde geliştirdiği bu sistemi; doğru, güvenli işlem altyapısı ile elektronik para ve ödeme hizmeti olarak çeşitli sektörlere sunmaktadır. Elektronik ücret toplama sistemine entegre her noktada ön ödemeli elektronik para kartı “İstanbulkart” aracılığıyla güvenli, kolay, hızlı ve konforlu ödeme imkânı sağlanmaktadır.rent a car 34

Yazı kaynağı : www.gazeteyaziyor.com.tr

BELBİM'den İstanbulkart açıklaması: Kullanıma kapatılacak

İstanbulkart sahipleri dikkat: Üç yıl kullanılmayan kartlar kapatılacak

İstanbulkart kullananlar dikkat! Son tarih 30 nisan

İstanbulkart kullananlar dikkat! Son tarih 30 nisan

“İstanbulkart Kullanım Koşulları ve Çerçeve Sözleşmesi” hazırlanarak 2019 yılında yürürlüğe girdi.

Belbim İstanbulkartlar hakkında sms ile kullanıcılara bilgilendirme yaptı.

Bu çerçeve sözleşmesi kapsamında 3 yıl boyunca kullanılmamış (yükleme ya da ödeme yapılmamış) İstanbulkartlar zaman aşımı nedeni ile kullanıma kapatılacak.

Belbim bu konuda İstanbulkart sahiplerini sms mesajı ile uyardı ve 30 nisan 2023 tarihi itibarıyla “İstanbulkart Kullanım Koşulları Ve Çerçeve Sözleşmesi” nin yürürleye gireceğini duyurdu.

Yazı kaynağı : www.medyatilkisi.com

Belbim (İstanbulkart) İbb Sosyal Destek Kartı Çerçeve Sözleşmesi Hatası

Şirketimizin 6493 sayılı kanun ve ilgili mevzuattan doğan yetki ve sorumlulukları nedeniyle çerçeve sözleşme olan “İstanbulkart Kullanım Koşulları Ve Çerçeve Sözleşmesi” hazırlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu sözleşme kapsamında 3 yıl boyunca kullanılmamış (yükleme ya da ödeme yapılmamış) İstanbulkartlar zaman aşımı nedeni ile kullanıma kapatılacaktır. İstanbulkart kullanım koşullarının belirlendiği çerçeve sözleşme için tıklayınız.

Yazı kaynağı : www.belbim.istanbul

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler