iPad OS 17’nin PDF’lerdeki Canlı İşbirliği, Google Dokümanlar’a meydan okuyabilir

rent a car 34

Apple, iPad kullanıcılarının ister bir kimya sınavına çalışıyor olsunlar, ister doktorun muayenehanesinde evrakları dolduruyor olsunlar, genellikle PDF dosyalarıyla etkileşime girdiğini bilir. Bu nedenle, Apple’ın iPad OS 17’de iPad’de PDF’lerle çalışma deneyimini geliştiren özellikler eklemesi mantıklıdır.

iPad OS 17, makine öğrenimi teknolojisiyle bir PDF’deki alanları tanımlayarak bunları hızlı bir şekilde doldurabilmenizi sağlar; bu, Adobe Acrobat’a kolay erişimi olmayan kişiler için büyük bir avantajdır. Bu, iPad’inize taradığınız belgelerin fotoğraflarıyla da çalışır.

Görsel Kaynakları: Elma

En heyecan verici PDF yükseltmelerinden bazıları, Notes uygulamasının içinde gelir. Notlar uygulamasında birden çok PDF’ye erişebilir ve başka bir iPad OS 17 kullanıcısıyla ortak çalışıyorsanız, her aygıtta hemen güncellenen düzenlemeler, Apple Pencil notları veya başka değişiklikler yapabilirsiniz. Kullanıcı deneyimi, Google Dokümanlar’da bir öğrenci arkadaşıyla bir ev ödevi üzerinde çalışmaya benziyor, yalnızca Apple Pencil’ın işlevselliği, iş arkadaşları veya sınıf arkadaşlarıyla not almak için çok yararlı olabilir.

Canlı işbirliği adı verilen bu özellik uzaktan kullanılabiliyor. Bir FaceTime aramasıyla birlikte de kullanılabilir.

TechCrunch'ta WWDC 2023 hakkında daha fazlasını okuyun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın