gönül boran özüpak milletvekili adayı

gönül boran özüpak milletvekili adayı bilgi90’dan bulabilirsiniz

EYT çözüldü, EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak hangi partiden milletvekili adayı oldu: Emek ve alın teri mücadelesinde Allah utandırmasın. Gönül Boran Özüpak kimdir?

EYT çözüldü, EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak hangi partiden milletvekili adayı oldu: Emek ve alın teri mücadelesinde Allah utandırmasın. Gönül Boran Özüpak kimdir?

Milyonlarca EYT mağdurunun haklarını yıllarca savunan ve EYT düzenlemesinin gündeme gelmesinde büyük rol oynayan EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak milletvekili aday adayı oldu.

Sosyal medya hesabından milletvekili adaylığı ile ilgili bird açıklama yapan Özüpak, “Emek ve alın teri mücadelesinde Allah utandırmasın” sözleri ile açıklamasını bitirdi.

Gönül Boran Özüpak yu ifadeleri kullandı: 

“Değerli kadardaşlarım, arkadaşlarım, dostlarım, akrabalarım, kardeşlerim, kıymetli büyüklerim; Yıllardır verdiğimiz hak mücadelemizin meşakkatli yolunda Var olup, Bir olup, Birlik olup, Beraber olup hiç te kolay olmayan uzun bir süreçte kısmen de olsa büyük bir kazanım sağladık. Tarih yazdık mücadelemizde.

Asla işimiz siyaset değil, siyaset zeminimizin çözüm mercii olduğu hassasiyetiyle dik durduk, eğilmedik birlikte başardık. Bitti mi ? Bitmedi! Mücadele azmimiz davamıza inancımızla, davamız bizi nerde istiyorsa orda olacağız dedik. Bitmeyen mağduriyetlerin çözümlerine Yüce Meclis’imizde ortak olmak adına EYT Federasyonumuza bağlı dernek başkanlarımızla alınan ortak kararla aday adaylığımın basın açıklaması davetini sunmaktan onur duyarım. Bildiğim tek şey; haklılığında yılmadan, pes etmeden mücadele etmektir. Emek ve alın teri mücadelesinde Allah utandırmasın. Sevgi ve saygılarımla.”

EYT Federasyonu Başkanı Özüpak, 28. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde CHP’den İstanbul 2. Bölge’den aday adayı olduğunu açıkladı.

GÖNÜL BORAN ÖZÜPAK KİMDİR?

Gönül Boran Özüpak 1974 yılında dünyaya geldi.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olanGönül Boran Özüpak, 25 yıldır özel bir firmada pazarlama sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Gönül Boran Özüpak 2015 yılından bu yana da EYT Derneği’nin başkanlığını görevindedir.

Yazı kaynağı : www.medyatava.com

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak milletvekili aday adayı

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak milletvekili aday adayı

EYT konusundaki mücadelesiyle ön plana çıkan EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, siyasete atılıyor. Gelen son açıklamaya göre Özüpak’ın partisi belli oldu.

Özüpak’ın adaylık duyurusu 2 Nisan Pazar günü saat 11’de yapılacak.

Özüpak’ın konu hakkındaki açıklaması şöyle:

“Değerli kadardaşlarım, arkadaşlarım, dostlarım, akrabalarım, kardeşlerim, kıymetli büyüklerim;

Yıllardır verdiğimiz hak mücadelemizin meşakkatli yolunda var olup, Bir olup, Birlik olup, Beraber olup hiç te kolay olmayan uzun bir süreçte kısmen de olsa büyük bir kazanım sağladık. Tarih yazdık mücadelemizde.

ASLA işimiz siyaset değil, siyaset zeminimizin çözüm mercii olduğu hassasiyetiyle dik durduk, eğilmedik birlikte başardık.

BİTTİ Mİ? BİTMEDİ?…

İnandığımız davamızdan zerre şaşmadık. Mücadele azmimiz davamıza inancımızla, davamız bizi nerde istiyorsa orda olacağız dedik. Bitmeyen mağduriyetlerin çözümlerine Yüce Meclis’te ortak olmak adına EYT Federasyonumuza bağlı dernek başkanlarımızla alınan ortak kararla aday adaylığımın basın açıklaması davetini sunmaktan onur duyarım.

Benim tek bildiğim şey haklılığında yılmadan, pes etmeden mücadele etmektir.

Emek ve alın teri mücadelesinde ALLAH utandırmasın.

Sevgi ve saygılarımla.”

EYT'de prim mağdurlarına kesin tarih verildi: ''5 gün içerisinde...''

Çalışan bütün EYT'lileri ilgilendiriyor! Maaşlarda yapılacak artışın oranı açıklandı

EYT'lilere maaş şoku: 'Ne olduğu ortaya çıktı'

Yazı kaynağı : www.gunboyugazetesi.com.tr

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran milletvekili adayı

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran milletvekili adayı

EYT düzenlmesiyle gündeme gelen EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran milletvekili aday adayı oldu.

Özüpak sosyal medya hesabından   “Değerli kadardaşlarım, arkadaşlarım, dostlarım, akrabalarım, kardeşlerim, kıymetli büyüklerim; Yıllardır verdiğimiz hak mücadelemizin meşakkatli yolunda Var olup, Bir olup, Birlik olup, Beraber olup hiç te kolay olmayan uzun bir süreçte kısmen de olsa büyük bir kazanım sağladık. Tarih yazdık mücadelemizde.

Asla işimiz siyaset değil, siyaset zeminimizin çözüm mercii olduğu hassasiyetiyle dik durduk, eğilmedik birlikte başardık. Bitti mi ? Bitmedi! Mücadele azmimiz davamıza inancımızla, davamız bizi nerde istiyorsa orda olacağız dedik. Bitmeyen mağduriyetlerin çözümlerine Yüce Meclis’imizde ortak olmak adına EYT Federasyonumuza bağlı dernek başkanlarımızla alınan ortak kararla aday adaylığımın basın açıklaması davetini sunmaktan onur duyarım. Bildiğim tek şey; haklılığında yılmadan, pes etmeden mücadele etmektir. Emek ve alın teri mücadelesinde Allah utandırmasın. Sevgi ve saygılarımla.” ifadesini kullandı.

EYT Federasyonu Başkanı Özüpak, 28. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde CHP‘den İstanbul 2. Bölge’den aday adayı olduğunu duyurdu.

GÖNÜL BORAN ÖZÜPAK KİMDİR?

Gönül Boran Özüpak 1974 yılında doğdu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olanGönül Boran Özüpak, 25 yıldır özel bir firmada pazarlama sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Gönül Boran Özüpak 2015 yılından bu yana da EYT Derneği’nin başkanlığını görevindedir.

Yazı kaynağı : www.toplumsal.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın