Gala Games, blockchain oyunlarını Elixir Games Launcher’a taşıyor

GamesBeat Zirvesi heyecanını kaçırdınız mı? Merak etme! Tüm canlı ve sanal oturumları yakalamak için şimdi ayarlayın Burada.


Gala Oyunları ile ortaklık kurdu İksir Oyunları Başlatıcı Gala’nın Web3 oyunlarını daha geniş kitlelere ulaştırmak için dağıtım platformu.

Hareketin bir parçası Gala Oyunları en iyi blockchain oyunlarını kitlelere ulaştırma çabaları. Ortaklık, Gala Games’in popüler oyunlarını Elixir Games Launcher platformuna getirerek oyun dünyasını geliştirmeyi amaçlıyor. Ortaklık, eklenmesiyle başlayacak Kasaba Yıldızı Ve Örümcek Tankları gelecekte daha fazla oyunla birlikte Elixir Games Launcher’a.

Ortaklığın bir parçası olarak Elixir Games Launcher, Elixir Games Launcher’da bulunan oyunların oynanışına odaklanan içerik oluşturucular ve yayıncılar için tasarlanmış bir program olan Elixir Partners’ın özel konukları ve özel ödüllerinin yer aldığı haftalık oyun gecelerine ev sahipliği yapacak. Bu oyun geceleri, oyunculara yeni ve rekabetçi bir ortamda en sevdikleri oyunlarla etkileşime girerken, oyun arkadaşlarının ve sektöre yön veren kişilerin arkadaşlığının tadını çıkarma fırsatı sunacak.

Spider Tanks, oyuncuların tanklarını çok çeşitli parçalardan özelleştirdiği ve yüksek oktanlı 3’e 3 kargaşada savaştığı bir oyuncuya karşı oyuncu (PVP) dövüş oyunudur. Oyuncular, birden fazla oyun moduna katılma, kaptan veya pilot olmayı seçme ve tanklarını, silahlarını ve daha fazlasını inşa etme ve yükseltme seçeneğine sahiptir.

Town Star, zengin bir bina ve çiftçilik simülasyonu deneyimi sunan bir şehir kurma ve çiftçilik simülasyon oyunudur. Oyuncular Kasabalarını gelişigüzel inşa edebilirler veya dünya çapındaki diğer oyuncularla rekabet etmek için hızla gelişebilirler.

Elixir Games, piyasaya sürülen oyunlara ve oyun gecelerine ek olarak, Gala Games ağını desteklemek için bu uzun vadeli ortaklığın bir parçası olarak özel bir düğüme ev sahipliği yapacak. Elixir Games, Gala Games ağına katkıda bulunarak oyun ekosisteminin altyapısını ve merkezi olmayan yapısını güçlendirmeyi ve oyuncular için daha güvenli ve sürdürülebilir bir ortam sağlamayı amaçlıyor.

rent a car 34
Town Star bir Web3 çiftçilik oyunudur.

Elixir Games CEO’su Carlos Roldan yaptığı açıklamada, “Gala Games ile güçlerimizi birleştirmekten ve onların inanılmaz oyun deneyimlerini platformumuza tanıtmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Hedefimiz, oyunculara en iyi oyun içeriğini ve topluluk katılımını sağlamak ve bu ortaklık, bu sözü yerine getirmemizi sağlıyor. Town Star ve Spider Tanks ile bu girişimi başlatmayı ve Elixir Games Launcher ile oyun kataloglarını genişletmek için Gala ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Gala Games Blockchain başkanı Jason Brink yaptığı açıklamada, “Elixir ve Gala Games, oyun oynamak için daha iyi bir gelecek ve oyuncular için daha iyi deneyimler öngörüyor. Bu ortaklıkla, bunu dünya çapında daha fazla oyuncu için gerçeğe dönüştürme yolunda ilerleyebiliriz.”

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın