Fortnite oyuncuları Coachella temalı yeni bir destinasyona kavuşuyor

kullanıma sunulduktan sonra Coachella temalı moda ürünü düşer Geçen yıl Fortnite’ta Coachella, lansmanı ile oyun dünyasına daha da genişliyor. Coachella AdasıFortnite’ta oyuncuların popüler müzik festivalini sanal olarak deneyimlemelerini sağlayan yeni bir yer.

Coachella Adası yarın, 14 Nisan 15:00 ET’de başlıyor. Oyuncular, Fortnite’taki “Epic’s Picks” Keşfet satırı aracılığıyla yeni hedefi bulabilir veya ada kodunu girebilir: 5449-4207-12803.

Alliance Studios yaratıcıları tarafından oyunun Yaratıcı modu kullanılarak inşa edilen adada sanal bir ürün çadırı ve Sanat Parkı’nın yanı sıra çöl gökyüzü, dağlar, Polo Tarlaları ve festivalin manzarasından ilham alan palmiye ağaçları bulunur.

Sanat Parkı, Fortnite topluluğu yaratıcılarının yeniden yarattığı festivalin en tanınmış sanat enstalasyonlarının sanal kopyalarına sahiptir. Buna Coachella Dönme Dolabı, Spectra ve balon zincirlerinin yanı sıra bu yılki festivalde sergilenen iki yeni sanat enstalasyonu ve bir Fortography galerisi dahildir.

Oyuncular ayrıca mini oyunlar ve görevler gibi içerik oluşturucuların yaptığı müzik ve sanat deneyimlerine katılabilir. Kullanıcıların dinleyebileceği, Coachella’nın 2023 programından şarkılar ve sanatçılar içeren bir oyun içi Icon Radio var.

Geçen yıla benzer şekilde, oyuncular Fortnite Öğe Mağazasından Coachella’dan ilham alan kıyafetler ve oyun içi öğeler satın alabilirler. Bu yıl “Sunset Alto” ve “Desert Dawn Lyric” adlı iki yeni kıyafet var.

Sunset Alto kıyafeti, sevimli, turuncu yazlık bir atlet, şort ve ten rengi bir plaj şapkası içerir. Müziğe tepki veren bonus bir Aurora Görselleştirici alt stili, reaktif bir Gün Batımı Girdabı Sırt Süsü ve Kristal Kaktüs Kazması ile birlikte gelir.

Desert Dawn Lyric kıyafeti, bir sokak giyimi grafik tişörtü içerir ve reaktif Aurora Visualizer alt stili, bir Airflow Vibes Sırt Süsü ve Electropalm Staff Kazması ile birlikte gelir.

Müziğe tepkisel unsurlar, iki Coachella 2023 sanatçısı Bad Bunny ve Burna Boy’un şarkılarını çalıyor.

Ve geçen yılın kıyafetlerini kaçırmış olma ihtimalinize karşı, bunlar yine de eşya dükkanından satın alınabilecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın