F1 Hollanda GP 2022: Saat kaçta, iyi mi canlı izlenir?

F1 Hollanda GP 2022: Saat kaçta, iyi mi canlı izlenir?Formula 1 yaz arasından döndükten sonra geçen hafta Belçika’da heyecanlı bir yarışa sahne oldu. İçinde bulunduğumuz zamanlar F1 tutkunları için çok sevinçli geçen haftalar olmalı, şundan dolayı peş peşe düzenlenecek üç yarış var ve bu hafta sonu ikincisini izleyeceğiz. F1 Hollanda GP 2022 şu anda şampiyonada önder olan Red Bull pilotu Max Verstappen’in kendi evinde düzenlenecek. Bu açıdan Hollandalı pilot için ayrı bir anlam anlatım ediyor.

Cuma gününden başlayarak pazar akşamüstüne kadar; antrenman turlarından yarışa büyük bir coşku F1 tutkunlarını bekliyor. Bu coşku dolu yarışı internet üstünden takip etmenize imkan sağlayacak birçok farklı ortam var.

Formula 1 yarışları nasıl izlenir? – Video

F1 Hollanda GP 2022 Antrenman Turları, Sıralama Turları ve Yarış saat kaçta?

 

F1 Hollanda GP, Zandvoort Pisti’nde düzenleniyor. Kuzey Denizi kıyı şeridi yakınında, Hollanda’nın Zandvoort kentinin kuzeyindeki kum tepelerinde bulunan bir motor sporları yarış pistidir. Yeniden canlanan Hollanda Grand Prix’sinin yeri olarak 2021’de Formula 1 takvimine geri döndü.

 

Bu hafta sonu heyecan 2Eylül Cuma günü düzenlenen antrenman turlarıyla başlıyor. Yarış ise 4 Eylül Pazar öğleden sonrasında koşulacak.


1. Antrenman Turları 

2 Eylül Cuma,
TSİ 13.30

2. Antrenman Turları
2 Eylül Cuma,
TSİ 17.00

3. Antrenman Turları
3 Eylül Cumartesi,
TSİ 13.00

Sıralama Turları
3 Eylül Cumartesi,
TSİ 16.00

F1 Hollanda GP
4 Eylül Pazar,
TSİ 16.00

Türkiye’de F1 gösterim hakları S Sport’un elinde. Bu hafta sonu üçüncü antrenman turları, sıralama turları ve yarış S Sport 2 kanalı üzerinden yayınlanıyor. Aşağıda F1 Hollanda GP canlı izle seçeneklerini sıralıyoruz.

1. S Sport Plus

S Sport‘un internet ve mobil uygulamalar üzerinden sunmuş olduğu içerik servisi S Sport Plus üzerinden F1 Hollanda GP 2022 antrenman turları, sıralama turları ve yarışını takip edebilirsiniz. Üstelik S Sport Plus geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci liste turlarını da canlı olarak yayınlıyor. İsteğe bakılırsa video mantığında çalışan bu tatbik, kaçırdığınız seansları sonrasında tekrar seyretme imkanı da sunuyor. S Sport Plus’ın iOS veya Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin, sonrasında da S Sport Plus abonelik seçeneklerinden bir tanesini seçin. S Sport Plus aylık abonelik 21,99 TL, senelik abonelik ise 179,99 TL. Bu arada değişik alışveriş sitelerinde hususi S Sport Plus kampanyaları var. Bu bağlantıdan hepsine göz atabilirsiniz.

2. TV+

Turkcell’in TV+ platformunda Herkes için TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden bir tanesine sahip olan aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler. TV+’ın ücretsiz iOS yada Android uygulamasını mobil cihazınıza kurup sonrasında da telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 Hollanda GP‘yi canlı izleyebilirsiniz.

S Sport 2 TV+ platformunda 78. Kanaldan yayın yapıyor.

3. D-Smart GO

D-Smart’ın mobil içerik servisi olan D-Smart GO, abonelerin S Sport içeriklerine erişme imkanı sunuyor. Eğer D-Smart Mega paketi kullanan bir üyeyseniz, D-Smart GO’ya ücretsiz bir şekilde cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinden erişim sağlayabilirsiniz. D-Smart abonesi olmayanlar da aylık 29,9 TL karşılığında D-Smart GO Mega paketine abone olarak spor kanallarına erişim elde edebilirler. Aynı paketin yıllık ücreti ise 269,10 TL. D-Smart GO iOS ve Android uygulamalarını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

S Sport 2 D-Smart platformunda 79. Kanaldan gösterim yapıyor.

VPN ile yurt dışındaki parasız F1 yayınlarını takip etmek ister misiniz?
Surfshark’ın avantajlı VPN aboneliğini edinin, hem internette gizliliğinizi koruyun hem de yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını seyretme imkanı yakalayın.

4. Tivibu Go

Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’nun mobil cihazlar üzerinden izleme imkanı sunan hizmeti Tivibu Go da abonelerine S Sport kanalına erişim imkanı sunuyor. Bunun için Tivibu Go Süper Paket üyesi olmak gerekiyor. Tivibu Go Süper Paket, aylık 14,99 TL’lik ücret karşılığında sunuluyor. Eğer Smart TV üstünde izlemeyi de isterseniz, bu durumda paket tutarı 22,90 TL oluyor. Tabii ki, Tivibu Go iOS veya Android uygulamalarını da indirmeniz koşul.

S Sport 2 Tivibu platformunda 74. Kanaldan gösterim yapıyor.

5. F1 TV Pro

Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını web üstünden canlı olarak yayınlıyor. F1 TV Pro ismi verilen servis internet sitesi üstünden, aynı zamanda da F1 TV iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet vermeye başladı. Ayda 7.99 avro veya yıllık 64.99 avro karşılığında F1 yarışlarının bütün antrenman turları, liste turları ve yarışlarını internet üstünden seyredebilirsiniz. 7 günlük parasız deneme imkanı var. F1 TV Pro’da Türkçe anlatım yok, ancak anlatımı kapatarak direkt yarışın sesini dinleme imkanınız var. Aynı zamanda arzu ettiğiniz pilotun araç kamerasına bağlanarak yarışı oradan izleyebilirsiniz. Bu arada takımların telsiz konuşmaları da bu hizmet karşılığında sunuluyor. Canlı yarış zamanları da erişim paketi arasında yer ediniyor.

Dünya çapında F1 Hollanda GP 2022 yarışını yayınlayan bütün kanallar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içinde ne olduğu etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı linkleri üzerinden satın alınan mamüller için komisyon kazanabilir.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın