F1 Belçika GP 2022: Saat kaçta, iyi mi canlı izlenir?

F1 Belçika GP 2022: Saat kaçta, iyi mi canlı izlenir?Formula 1 verdiği yaz arasından geri dönüyor. Sezonun en süratli ve coşku verici pistlerinden önde gelen Spa’da neler yaşanacağını merakla bekliyoruz. Bu sene yenilenen pistte koşulacak F1 Belçika GP 2022‘de Red Bull ve Ferrari’nin mücadelesine tanık olacağız ve son yarışlarda performası yükselen Mercedes GP’nin onları ne kadar zorlayacağını da göreceğiz.

Cuma gününden başlayarak pazar akşamüstüne kadar; antrenman turlarından yarışa büyük bir heyecan F1 tutkunlarını bekliyor. Bu heyecan dolu yarışı web üstünden takip etmenize olanak sağlayacak birçok farklı ortam var.

Formula 1 yarışları iyi mi izlenir? – Video

F1 Belçika GP 2022 Antrenman Turları, Sıralama Turları ve Yarış saat kaçta?

 

F1 Belçika GP, Spa-Francorchamps pistinde düzenleniyor. 7 kilometrelik uzunluğuyla Formula 1’in en uzun pisti unvanını elinde bulunduruyor.

 

Bu hafta sonu heyecan 28 Ağustos Cuma günü düzenlenen antrenman turlarıyla başlıyor. Yarış ise 30 Ağustos Pazar öğleden sonrasında koşulacak.


1. Antrenman Turları 

26 Ağustos Cuma,
TSİ 15.00

2. Antrenman Turları
26 Ağustos Cuma,
TSİ 18.00

3. Antrenman Turları
27 Ağustos Cumartesi,
TSİ 14.00

Sıralama Turları
27 Ağustos Cumartesi,
TSİ 17.00

F1 Belçika GP
28 Ağustos Pazar,
TSİ 16.00

Türkiye’de F1 yayın hakları S Sport’un elinde. Bu hafta sonu üçüncü antrenman turları, sıralama turları ve yarış S Sport 2 kanalı üzerinden yayınlanıyor. Aşağıda F1 Belçika GP canlı izle seçeneklerini sıralıyoruz.

1. S Sport Plus

S Sport‘un internet ve mobil uygulamalar üstünden sunduğu içerik servisi S Sport Plus üstünden F1 Belçika GP 2022 antrenman turları, sıralama turları ve yarışını takip edebilirsiniz. Üstelik S Sport Plus geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlıyor. İsteğe nazaran video mantığında çalışan bu uygulama, kaçırdığınız seansları ondan sonra yeniden seyretme imkanı da sunuyor. S Sport Plus’ın iOS yada Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin, sonrasında da S Sport Plus abonelik seçeneklerinden bir tanesini seçin. S Sport Plus aylık abonelik 21,99 TL, senelik abonelik ise 179,99 TL. Bu arada farklı alışveriş sitelerinde hususi S Sport Plus kampanyaları var. Bu bağlantıdan hepsine göz atabilirsiniz.

2. TV+

Turkcell’in TV+ platformunda Herkes için TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden bir tanesine sahip olan aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler. TV+’ın ücretsiz iOS veya Android uygulamasını mobil cihazınıza kurup sonrasında da telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 Belçika GP‘yi canlı seyredebilirsiniz.

S Sport 2 TV+ platformunda 78. Kanaldan gösterim yapıyor.

3. D-Smart GO

D-Smart’ın mobil içerik servisi olan D-Smart GO, abonelerin S Sport içeriklerine erişme imkanı sunuyor. Eğer D-Smart Mega paketi kullanan bir üyeyseniz, D-Smart GO’ya ücretsiz bir şekilde cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerinden erişim sağlayabilirsiniz. D-Smart abonesi olmayanlar da aylık 29,9 TL karşılığında D-Smart GO Mega paketine abone olarak spor kanallarına erişim elde edebilirler. Aynı paketin yıllık tutarı ise 269,10 TL. D-Smart GO iOS ve Android uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

S Sport 2 D-Smart platformunda 79. Kanaldan gösterim yapıyor.

VPN ile yurt dışındaki parasız F1 yayınlarını izlemek ister misiniz?
Surfshark’ın avantajlı VPN aboneliğini edinin, hem internette gizliliğinizi koruyun hem de yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını seyretme imkanı yakalayın.

4. Tivibu Go

Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’nun mobil cihazlar üzerinden seyretme imkanı sunan hizmeti Tivibu Go da abonelerine S Sport kanalına erişim imkanı sunuyor. Bunun için Tivibu Go Süper Paket üyesi olmak gerekiyor. Tivibu Go Süper Paket, aylık 14,99 TL’lik ücret karşılığında sunuluyor. Eğer Smart TV üstünde izlemeyi de isterseniz, bu durumda paket ücreti 22,90 TL oluyor. Tabii ki, Tivibu Go iOS yada Android uygulamalarını da indirmeniz koşul.

S Sport 2 Tivibu platformunda 74. Kanaldan yayın yapıyor.

5. F1 TV Pro

Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını web üzerinden canlı olarak yayınlıyor. F1 TV Pro adı verilen servis web sitesi üzerinden, bununla beraber da F1 TV iOS ve Android uygulamaları üstünden hizmet vermeye başladı. Ayda 7.99 avro veya senelik 64.99 avro karşılığında F1 yarışlarının bütün antrenman turları, sıralama turları ve yarışlarını internet üstünden izleyebilirsiniz. 7 günlük parasız deneme imkanı var. F1 TV Pro’da Türkçe anlatım yok, ancak anlatımı kapatarak doğrudan yarışın sesini dinleme imkanınız var. Aynı zamanda dilediğiniz pilotun vasıta kamerasına bağlanarak yarışı oradan izleyebilirsiniz. Bu arada takımların telsiz konuşmaları da bu hizmet karşılığında sunuluyor. Canlı yarış zamanları da erişim paketi içinde yer alıyor.

Dünya çapında F1 Belçika GP 2022 yarışını yayınlayan bütün kanallar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, sadece Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın