etimesgut belediyesi iş ilanları

etimesgut belediyesi iş ilanları bilgi90’dan bulabilirsiniz

Ankara Etimesgut Belediyesi KPSS İle Memur Alımı İlanı Yayımladı! 19 BİN TL Maaş!

Ankara Etimesgut Belediyesi KPSS İle Memur Alımı İlanı Yayımladı! 19 BİN TL Maaş!

Etimesgut Belediyesi memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan memur alımı ilanına göre Etimesgut Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Yüksek Maaş İle Memur alımı yapacak. Alımlar 8. Dereceli kadroda olmak üzere Teknik Hizmetler Sınıfından alım yapılacak. Bu kapsamda Başvuru detayları ve şartları sizlerle paylaşıyoruz.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Etimesgut Belediyesi 1 Mühendis alımı yapacak. Buna göre,

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Belediye memur alımında genel olarak adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre adayların Belirtilen diğer şartlarıda sağlıyor olmaları gereklidir.

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılan KPSS’den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 75 puan almış olmak gereklidir.

Eğitim Şartı:

Adayların en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Raylı Sistemler Mühendisliği bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

Yabancı Dil Şartı Da Var!

 İngilizce YDS’ de En Az (D) düzeyinde puan almış olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman?

Etimesgut Belediyesi başvuruları 10 Mayıs 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 12 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte şahsen gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ

Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü; müdür ve fonksiyonel birim/servislerden oluşur.

Görevleri

Müdürlüğün görevleri aşağıda belirtilmiştir.

Çalışma Şekli

Müdürlüğün, görevlerini daha etkin ve verimli yürütebilmesi için 1 adet şeflik, en fazla 4 adet fonksiyonel servis/birim Başkanlık onayı ile kurulabilir. Birimlerin görev, yetki ve iş bölümlemeleri Başkan tarafından yapılır.

2016 Yılı İç Kontrol Standartları Birim Uygulaması

MÜDÜRLÜK YÖNETMELİĞİ

Yazı kaynağı : www.etimesgut.bel.tr

Ankara, Etimesgut Belediye temizlik İş İlanları - 159 İş İlanı - Jooble

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Yaklaşık 40.000 yıldır insanlar tarafından yerleşim alanı olarak kullanılan Etimesgut, 1990 yılında ilçe unvanını almıştır.

Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biri olan Etimesgut’u başkente yakışır bir şehir haline getirme hedefinde olan Etimesgut Belediyesi, bu sebeple yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Eğitim, sağlık, spor, imar ve şehircilik gibi alanlar başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede yatırımlarını sürdüren kurumda özellikle sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edilmektedir.

Bu bağlamda hem vatandaşlarından gelen taleplere daha hızlı yanıt vermek hem de vatandaşlarının memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı amaçlayan Etimesgut Belediyesi, çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Etimesgut Belediyesi İşçi Alımı

Yatırımları dikkate alındığında kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülen Etimesgut Belediyesi’nin kadrosunda memurdan çok sözleşmeli işçi statüsüyle çalıştıracağı zabıta, temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler gibi birimlere yer vereceği tahmin edilmektedir.

Etimesgut Belediyesi’nin kadrosunda yapacağı tahmin edilen işçi alımında yeni personellerine hali hazırdaki personelleri ile aynı imkânları sağlayacağı da öngörülmektedir.

Etimesgut Belediyesi Memur Alımı

Etimesgut Belediyesi memur alımı yapacağı zaman kendi kadrosunu gözden geçirerek nerede eksik, açık ve ihtiyaç varsa o pozisyonlardan memur düzeyinde alımlarını gerçekleştiriyor. Belediye ana binası başta olmak üzere ek hizmet veren birçok belediye kuruluşunda memur olarak hizmet vermekte mümkün oluyor.

Elektrik, Su, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü gibi kurumlar başta olmak üzere birçok kuruluşa yönelik Etimesgut Belediyesi memur alımları gerçekleştirmektedir.

Gelişmiş bir ilçe olmasından dolayı ve çevre illere ulaşımın kolay olmasından dolayı sadece ilçe sınırlarında ikametgâh eden vatandaşlar değil, aynı zamanda ilçe dışındaki vatandaşlarda memurluk pozisyonu için tercihte bulunabilir.

Etimesgut Belediyesi İş İlanları

Kısa süre içerisinde internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak personel alımı yapacağını bütün vatandaşlarına duyurmayı planlayan Etimesgut Belediyesi tarihi, kültürel mirası ve çağdaş çalışmaları ile tüm Türkiye’de örnek olarak gösterilen, sürdürülebilir gelişmişlik düzeyinde, yaşam kalitesi yüksek bir şehir yapma hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda çeşitli araştırmalar yapan insan kaynakları birimi, belediye kadrosunda ihtiyaç duyulan memur ve işçi kadrolarını belirlemeye çalışmakta ve belediye kadrosuna alınacak olan personel niteliklerini belirlemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

Etimesgut Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Etimesgut Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları uygun görülen adaylarla belediyenin insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Etimesgut İş İlanları

Etimesgut iş ilanları arasında sahip olunan kriterler dikkate alınarak, uygun ilanlar bulunmalı ve belirtilen başvuru süresi içerisinde müracaatlar gerçekleştirilmelidir. Başvuru sürecinde genellikle pek çok türden belge talep edilir. Kimlik, ikametgâh, sabıka kaydı gibi tüm bu resmi belgelerin eksiksiz bir şekilde sağlanması gerekli ve önemlidir.

Birçok kurum ve kuruluş bulunan bu ilçede potansiyelin yüksek olması ve gelecek vadetmesi sebebiyle yatırımlar hem belediye tarafından, hem de özel kuruluşlar tarafından hızla devam etmektedir. Etimesgut iş ilanları duyurularına ulaşabilmek için sitemizin sosyal medya hesaplarını takipte kalın.

Güncel Etimesgut iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de etimesgut iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Yazı kaynağı : www.personelalimi.gen.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın