enerjisa güvence bedeli ne kadar 2023

enerjisa güvence bedeli ne kadar 2023 bilgi90’dan bulabilirsiniz

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Abonelik ve Güvence Bedeli Şikayetleri - Şikayetvar

Güvence Bedeli Sorgulama

Güvence Bedeli Sorgulama

Yazı kaynağı : m.enerjisa.com.tr

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Güvence Bedeli Şikayetleri - Şikayetvar

Elektrik Abonelik Ücreti 2023 – encazip

EPDK elektrikte 2023 için hizmet bedellerini belirledi

EPDK elektrikte 2023 için hizmet bedellerini belirledi

Şirket haberleri

Finans terminali

Anadolu images

Enerji terminali

Haber Akademisi

Yeşilhat

Ayrımcılık Hattı

Teyit Hattı

Kariyer AA

Kurumsal haberler

Yazı kaynağı : www.aa.com.tr

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Ayedaş

Türkiye’de tüketilen toplam elektrik enerjisinin önemli bir kısmının dağıtımında pay sahibi olan Ayedaş (İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.), İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan ilçeler kapsamındaki elektrik dağıtım şebekesi, inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayedaş, bugün 5 milyonun üzerinde bir nüfusun elektrik dağıtımına erişimini sağlamaktadır.

İnsan odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik gelişmelere uyumlu yapısı ile her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımayı hedefleyen Ayedaş, sürdürülebilir ve çözüme odaklanan uygulamaları ile milyonlarca insanın hayatına dokunuyor.

Ayedaş’ın elektrik dağıtım hizmetleri bilgilendirme ve işletme faaliyetlerine dair çözüm ve uygulamalarını websitesi üzerinden takip edebilir, ihtiyaçlarınızı online yollarla karşılayabilirsiniz.rent a car 34

Ayedaş Müşterilerine Özel Online Çözümler

İstanbul Anadolu Yakasının elektrik dağıtımını sağlayan Ayedaş’ın websitesi üzerinden müşterilerinin kullanımına sunulan çözümler ile enerjiye erişim çok daha pratik!

Ayedaş Arıza Bildirme: İstanbul Anadolu Yakası’nda meydana gelen elektrik kesintilerinin hayatınızı olumsuz etkilememesi için Ayedaş Arıza Bildirme ekranını kullanabilirsiniz. Böylece bölgenizde elektrik kesintisi soruna yol açan arızanın tespit edilmesi ve bir an önce ortadan kaldırılması için Ayedaş ekiplerini pratik bir şekilde bilgilendirebilirsiniz.

Ayedaş Başvuru Takip: Ayedaş elektrik dağıtım hizmeti için yapmış olduğunuz başvurunun durumunu görüntülemek için Ayedaş Başvuru Takip ekranını kullanabilirsiniz.

Ayedaş Kaçak İşlemleri: Abonelik olmaksızın kullanılan elektrik enerjisi, usulsüz olduğundan elektrik kaçağı olarak adlandırılır. Kaçak elektrik tüketimi sonrası ödenecek bedelin hesaplanması için Ayedaş Kaçak İşlemleri ekranından kaçak elektrik ihrabında bulunabilir, kaçak durumu sorgulayabilir ve kaçak tutanağı bedel hesaplama başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayedaş Borç Ödeme: Dağıtım alacakları borcu ödemek için Ayedaş Online İşlemler ekranında yer alan Ayedaş Borç Ödeme seçeneğini seçebilir ve sözleşme hesap numaranızla işlemlerinizi pratik bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Ayedaş Tazminat Sorgulama ve Başvuru: Tarafınıza ödemesi yapılacak bir tazminat hakkınız olup olmadığını sorgulamak veya tazminat başvurusunda bulunmak içinAyedaş Tazminat Sorgulama ve Başvuruekranını kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın: Ayedaş enerji dağıtım hizmetleri alanındaki görüş ve önerilerinizi iletmek için website üzerinden canlı destek alabilir, 186 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir ya da dilerseniz Ayedaş WhatsApp Destek hattını kullanabilirsiniz.

Planlı Elektrik Kesintisi Yaşanacak Yerleri Görüntüleme Hizmeti

Ayedaş’ın enerji dağıtım hizmeti vermekte olduğu İstanbul Anadolu Yakası’nda bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış müdahale nedeniyle yapılacak enerji kesintileri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, anlık olarak yaşamış olduğunuz elektrik kesintisi hakkında bilgi edinmek için de Ayedaş Elektrik Kesintisi Sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası elektrik kesintisinin hangi tarihte, hangi ilçede, hangi saat aralığında olacağını öğrenerek günlük hayatınızda ortaya çıkması olası sorunlar için önceden önlem alabilirsiniz.

Bu doğrultuda örneğin, elektronik cihazlarda anlık elektrik kesintisinden kaynaklanabilecek arızaları önleyebilir, akülerinizi şarj edebilir, uzun sürebilecek kesintilerde gıdaların bozulmasının önüne geçmek için tedbirler geliştirebilir, elektronik ortamda gerçekleştirmeniz gereken işleriniz için cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Planlı elektrik kesintilerinden önce dikkat etmenizde fayda olan noktaları öğrenmek için buraya tıklayın.

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki planlanmış elektrik kesintileri, kesintinin başlaması planlanan zamandan en az 48 saat önce Ayedaş websitesi ve Ayedaş Mobil 186 uygulaması üzerinde yayınlanmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra elektrik arızaları, endeks okuma, yeni bağlantı, kaçak elektrik kullanımı, OSOS ve aklınıza takılan diğer birçok konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Ayedaş Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yazı kaynağı : www.ayedas.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler