Ebru Şancı Kimdir?

Magazin dünyasının tanıdık simalarından Ebru Şancı evlilik hazırlığında. Ebru Şancı, bir süredir birlikte olduğu Kasımpaşalı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmeye hazırlanıyor.Ebru Şancı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.

Podyumların güzel mankeni Ebru Şancı kendisinden 10 yaş küçük damat adayıyla evliliğe hazırlanıyor.
Güzel manken Ebru Şancı, bir süredir birlikte olduğu Kasımpaşalı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmeye hazırlanıyor. 16 yaşında model olarak podyumlarda yer almayan başlayan ve şu an 32 yaşındaki güzel manken Ebru Şancı, kendisinden 10 yaş küçük Alpaslan Öztürk’le 16 Eylül’de düzenlenecek bir törenle dünya evine girecek.
DAMAT Çin TAKIMLARINDAN GELEN TEKLİFLERLE BİLİNİYOR
Ebru Şancı’nın evlilik hazırlığı yaptığı Kasımpaşalı futbolcu, bir süre önce Çin takımlarından gelen transfer tekliflerine, paranın yüzde onunu Doğu Türkistan’a bağışlayın teklifiyle gündeme gelmişti.
Magazin dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Şancı dün sosyal medyadan paylaştıkları ile adından söz ettirdi, helal olsun dedirtti. Peki kimdir bu Ebru Şancı. Ebru Şancı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.
EBRU ŞANCI KİMDİR?
16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. 18 yaşında kazandığı bir güzellik yarışmasında tescillenen güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York’ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye’ye kesin dönüş yaparak model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.
EĞİTİM
Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent’s College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve marka yüzü olarak katalog çekimlerinde yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiyemagazininde ‘100 Sexiest Women In The World’ listesinde yer aldı. Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim aldığı London Academy of Music and Dramatic ART kurumunda eğitim almaya başladı.
Magazin dünyasının ünlü ismi Ebru Şancı dün yaşadığı üzücü bir olayı sosyal medya hesabından paylaştı.
Şancı kaza geçiren iki küçük çocuğu hastaneye götürdüğünü ancak çocuklara kendisi yardım edene dek kimsenin yardım etmediğini belirterek, “Sürücüler arabaları kan olmasın diye durmadılar” ifadelerini kullandı.
Şancı Instagram hesabından olayın görüntüsünü paylaşarak şunları yazdı:
“Bolluca Arnavutköy’de araba bisiklete binen 2 çocuğa yolun sol şeridinden çarptı. İki çocuk ayrı yere fırladı. Millet o çocukları kanlar içinde yerde unutup birbirine girdi. Ben sağ taraftan gidiyordum, kimse durmadı el ettiler, bağırdılar. Yerde yatan çocuklara bakıp ‘ah vah edip’ arabaları kan olmasın diye durmadılar! Hastaneye bıraktım çocukların dayısı ‘abla ben dönüp kanı temizleyim’ dedi. Allah şu mübarek ayda durmayanların belasını versin! Başka da bir şey demiyorum”
kaynak: milliyet
Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın