EA, tek oyunculu Black Panther video oyununu piyasaya sürüyor

EA (Elektronik Sanatlar) ilan edildi Pazartesi günü, yeni stüdyosu Cliffhanger Games, Marvel Games ile ortak bir çabayla üçüncü şahıs, tek oyunculu bir Black Panther oyunu geliştiriyor.

Cliffhanger Games, yaklaşan aksiyon-macera oyununun süper kahraman serisinin hayranlarına Wakanda’nın geniş dünyasını keşfetme yeteneği vermek için tasarlandığını iddia ediyor.

Geliştirme stüdyosu, eski Monolith Productions stüdyo başkanı Kevin Stephens tarafından yönetiliyor. Stephens, bugünkü duyuruda, oyunculara “hikaye odaklı bir video oyununda şimdiye kadar deneyimledikleri anlatılar üzerinde daha fazla etki ve kontrol” sağlayacağını belirtti.

“Oyunumuzun, oyuncuların Black Panther unvanına layık olmanın nasıl bir şey olduğunu benzersiz, hikaye odaklı şekillerde hissetmelerini sağlamasını istiyoruz ve Cliffhanger Games’in bu harika dünyayı hayata geçirmek için işbirliği yaparken ekibimizdeki herkesi güçlendirmesini istiyoruz. Stephens ekledi.

rent a car 34

Cliffhanger Games, adı, olay örgüsü noktaları ve lansman tarihi dahil olmak üzere yakında çıkacak olan oyunun belirli ayrıntılarını paylaşmayı reddetti.

Oyunun duyurusu, Marvel’in Black Panther’in ilk çizgi romanının çıkışının 57. yıl dönümünü kutlamasıyla birlikte geldi. Marvel Studios ilk “Siyah Panter2018 yılında dünya çapında gişede milyarlarca dolar hasılat yapan film. Netice, “Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaKasım 2022’de prömiyerini yaptı ve en çok izlenen Marvel prömiyeri yayın saatlerine göre Disney+’ta.

Marvel yakın zamanda Sony’nin Wolverine’i gibi karakterlere dayalı oyunlar yapmak için büyük stüdyolar ve yayıncılarla ortaklık kurdu. Örümcek Adam 2 oyunlar. EA’lar motivasyon stüdyosu ayrıca bir Iron Man oyunu üzerinde çalışıyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın