Disney, Disney Ultimate Toy Drive Aracılığıyla İhtiyaç Sahibi Çocuklara 75.000 Oyuncağı Teslim Etti – Dünyadan Haber

Bugün, Disney Ultimate Toy Drive ve Şirketin Marine Toys for Tots Programı ile 75 yıllık işbirliğinin kutlanmasında, Disney’in bu tatilde ihtiyacı olan çocuklara ek 75.000 oyuncak teslim edecek olan vakfa bir hibe sağladığı açıklandı. mevsim. Bağış ABC’de duyuruldu Günaydın Amerika NYPD, ABD Deniz Piyadeleri ve Disney’in kendi VoluntEARS programından 50’den fazla gönüllünün organizasyon için oyuncakları ayırmaya yardım etmek üzere hazır bulunduğu, Times Meydanı’ndaki Askeri Ada’da Oyuncaklar için Tots için Salı Günü gönüllü faaliyetinde.

Disney’den gelen bu bağış, Disney Ultimate Toy Drive’ın toplam etkisini bu tatil sezonunda şimdiye kadar 100.000’den fazla oyuncağa getiriyor. Şu adresten çevrimiçi bağış yapmak üzere bir oyuncak satın alarak Disney Ultimate Toy Drive’a katılmak için hâlâ zaman var: alışverişDisney.com şimdi 24 Aralık 2022’ye kadar veya yeni, paketi açılmamış bir oyuncağı şahsen bağışlayarak Disney mağazası veya Disney mağazası outlet konumu, Disneyland Resort’taki Downtown Disney District veya Walt Disney World Resort’taki Disney Springs*, 12 Aralık 2022’ye kadar.rent a car 34

Disney ve Toys for Tots arasındaki ilişki, programın başlangıcına, Walt Disney ve stüdyo sanatçılarının bugün hala kullanılan Toys for Tots tren logosunu kişisel olarak tasarlamalarına kadar uzanır. 1947’den beri Toys for Tots ve gönüllüler, 280 milyondan fazla çocuğa yaklaşık 630 milyon oyuncak dağıttı.

Disney Ultimate Toy Drive, tatil sezonunda en çok ihtiyaç duyulan yerde umuda ilham vermeyi amaçlıyor. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.disney.com/toydrive.

*-de Downtown Disney Bölgesi Disneyland Resort’ta toplama kutuları World of Disney mağazası, Star Wars Trading Post ve Disneyland Resort Hotels’te bulunmaktadır. Konuklar ve oyuncu kadrosu, 10-11 Aralık 2022 tarihlerinde saat 11:00 ile 16:00 arasında, ABD Deniz Piyadelerinin Downtown Disney yakınlarında hazır olacağı zamana da katılabilir.® CANLI! Toys for Tots adına bağışları kabul etme aşaması. -de Disney Yayları Walt Disney World Resort’ta toplama kutuları World of Disney mağazası, Marketplace Co-Op, Star Wars Galactic Outpost ve Disney Springs Karşılama Merkezi’nde bulunur..

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada