Daily Crunch: OpenAI, Anthropic ve Stability AI, Sound Ventures’ın 240 milyon dolarlık AI fonunun yarısını alıyor

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Google Günü kutlu olsun! G/Ç etkinliğinde arama-ve-diğer-her şey-devamından çıkan ilginç haberlerle dolu bir duvar var. Christine özetledi Google’ın şu ana kadar I/O’da duyurduğu her şeybu yüzden başlamak için iyi bir yer.

Ayrıca, TechCrunch’ın en iyi patronu olduğunda nadir görülen bir zevktir. Joey sitede bir şeyler paylaşıyor, nasıl olduğumuzu yıkıyor bozan TechCrunch Disrupt: 8 aşama, 3 gün, 1 şehir. Disrupt konusundayken, işte şansınız istediğiniz yuvarlak masa toplantıları ve aralar için oy verin etkinlikte.

çok sevgiler Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Aşırı müsrif: Connie Sound Ventures’tan Effie Epstein ile risk sermayesi şirketinin yeni yapay zeka fonunun büyük bir kısmının alıcıları olan üç şanslı şirket hakkında bilgi almak için konuştu.
  • Tanımlanan uçan cisim: Darrell hakkında raporlar Vast ve SpaceX’in planı 2025 yılında ilk ticari uzay istasyonunu yörüngeye oturtmak için. AryaBig Tech bölümünde Vast’a derinlemesine dalın.
  • Avucunuzun içinde dünya var: Google, yeni nesil büyük dil modeli olan PaLM 2’yi piyasaya sürdü. Frederik PaLM 2, Google’ın güncellenmiş Bard sohbet aracına güç verecek ve arama motoru devinin yeni AI özelliklerinin çoğu için temel model işlevi görecek. Büyük Teknoloji bölümündeki Google I/O haberlerinde şu ana kadar sahip olduklarımıza bakın.

Başlangıçlar ve VC

Otonom teslimat başlangıcı Nuro, işten çıkarmalarla sonuçlanacak bir yeniden yapılanmanın ortasında ve kaynakları ticari operasyonlardan Ar-Ge’ye kaydırmak, Kirsten raporlar. Nuro, yaklaşık 1.100 çalışanından kaçının etkileneceğini paylaşmayı reddetti. Çalışanların kimlerin işten çıkarılacağını hafta sonuna kadar öğrenmesi bekleniyor.

Nataşa L bildiriyor ki Clearview’e yine para cezası verildi, gizlilik kararlarına uymadığı için bu kez Fransa’da. ABD merkezli şirket AB düzenleyicileriyle işbirliği yapmadığından, Clearview’in bu cezalardan herhangi birini ödeyip ödemeyeceği açık bir soru olmaya devam ediyor.

Senin için bir avuç dolusu daha var:

Siber güvenlik ürün yöneticileri için 3 temel ölçüt

Birkaç ahşap cetvelin yakın çekim

Görsel Kaynakları: Tetra Resimleri (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Aynı zamanda LimaCharlie.io’da ürün başkanı olan bir yatırımcı olan Ross Haleliuk, siber güvenlik ürün yöneticileri genellikle müşteri içgörüleri elde etmek için dönüşüm oranlarını, algılama doğruluğunu ve kullanımı/ilgilenmeyi ölçer, ancak bu ölçümler “göründükleri gibi olmayabilir” diye yazıyor.

“Bağlam çok önemlidir ve farklı kuruluşların, coğrafyaların, kültürlerin ve pazar segmentlerinin gerçekleri, bu gözlemlere dayanarak neyin ölçülebileceğini ve hangi eylemlerin alınabileceğini büyük ölçüde etkiler.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Bugün Google I/O günü ve ekibimiz, siz değerli okuyuculara tüm faydaları sağlamak için en az 30 hikaye yazdı. Tam indirmeyi şuradan izleyebilirsiniz: özel Google I/O 2023 etkinlik sayfasıancak işte bazı bilgiler:

Evet, Google dışı bazı haberlerimiz de var:


TechCrunch düzeltme IRL’nizi alın. Başlangıçla ilgili her şeye kendinizi kaptırmak için bu Eylül ayında San Francisco’daki Disrupt 2023’te bize katılın. Manşet röportajlarından samimi yuvarlak masa toplantılarına, tıka basa dolu bir başlangıç ​​fuarına kadar, Disrupt’ta herkes için bir şeyler var. Geçiş kartınızı şimdi 15 Mayıs’a kadar satın aldığınızda 800$’a kadar tasarruf edin ve DC promosyon koduyla buna ek olarak %15 tasarruf edin. Daha fazla bilgi edin.

2023’ü boz


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın