Çilek Kokusu 12. Bölüm Özeti ve 13. Bölüm Fragmanı İzle

Çilek Kokusu 12. Bölüm Özeti

Çilek Kokusu yeni bölümünde Aslı, Burak’tan ne kadar uzak durmaya çalışsa da başaramadı ve ne yapacağını şaşırdı. Çağla ise Burak’la olan ilişkisinin bitmesine her geçen gün daha da hırslanmaktaydı. Burak’ın kendisinden Aslı için ayrıldığını düşünen Çağla, her fırsatı değerlendirmeye kararlıydı. Burak’ı geri almak için her şeyi yapmaya hazırdr. Kulübe giderek Burak’la konuştu. Burak’ın kararlı tavrı karşısında deliye döndü. Bu arada Aslı’nın kulüpte garson olarak çalıştığını öğrenen Çağla’nın eline büyük bir koz geçmişti. Bunu en iyi şekilde kullanmak için planlar yapmaya başladı ve evinde bir davet verdi. Davete Volkan ve Aslı’yı davet etti. Amacı Aslı’yı küçük düşürüp rezil etmekti ama olaylar hiç de planladığı gibi gelişmedi. Aslı’yı rezil etmek isterken, küçük düşen kendisi oldu.

Çilek Kokusu dizisinin konusuna baktığımızda, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı(Demet Özdemir) ve Burak(Yusuf Çim) sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan(Ekin Mert Daymaz) Bodrum’da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum da da bırakmaz.

Star Tv dizisinin senaryosunu Kiraz Mevsimi dizisinden tanıdığımız senarist Aslı Zengin yazıyor, yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman üstlenmiş.

Çilek Kokusu 13. bölüm fragmanı izle