CEO, Netflix’in ilk canlı spor etkinliğinin Kasım ayında gerçekleşeceğini doğruladı

rent a car 34

Görünüşe göre Netflix, Formula 1 ve profesyonel golfün uyumlu olduğuna gerçekten inanıyor. Akış hizmeti dün, Netflix’e Kasım ayında canlı bir ünlüler golf turnuvasının geleceğini doğruladı ve yayıncı ilk kez canlı sporları keşfediyor.

Önce Wall Street Journal bildirildi geçen ayki canlı spor etkinliği.

Netflix eş CEO’su Ted Sarandos, 2023 2. Çeyrek kazanç çağrısı sırasında, “Kasım ayında yapacağımız bu canlı golf maçı gibi deneysel şeylerden bazılarını okudunuz,” dedi. “‘Full Swing’ ve ‘Drive to Survive’ gibi spor markalarımız için tanıtım aracı işlevi gördüğü için bu konuda heyecanlıyız.”

Belirli bir çıkış tarihi, başlık veya kimlerin katılacağı da dahil olmak üzere etkinlik hakkında başka hiçbir şey paylaşılmadı. Ancak Sarandos, canlı spor etkinliğinde iki Netflix belgesel dizisi “Formula 1: Drive to Survive” ve “Full Swing”den kişiliklerin yer alacağını doğruladı. Ayrıca turnuvanın sadece deneysel olduğunu yineledi.

WSJ’ye göre turnuva, Las Vegas’ta bir defaya mahsus özel bir etkinlik olacak.

Sarandos, yaklaşmakta olan canlı spor etkinliğinin yanı sıra, Netflix’in “canlı spordaki konumu değişmediğini” sözlerine ekledi. Daha önce şirket, yatırımcılara yalnızca Netflix önemli bir gelir elde edebileceğine inanırsa formata yatırım yapmayı düşüneceğini söylemişti.

Sarandos, “Canlı spor lisanslamasının ekonomik modelinin zorluğunun bir parçası olmak zorunda kalmadan, Netflix’te spor hayranları için gerçekten güçlü bir teklif sunabileceğimizi gerçekten düşünüyoruz” dedi.

Netflix, 12 Temmuz’da prömiyeri yapılan en son belgesel dizisi “Quarterback” gibi, kazanç çağrısı sırasında sporla ilgili programlamasını lanse etti.

Flama eklendi 5.9 milyon abone ikinci çeyrek için toplam abone sayısı 238,4 milyona ulaştı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın