çayırova sosyal tesisleri iftar menüsü

çayırova sosyal tesisleri iftar menüsü bilgi90’dan bulabilirsiniz

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri – Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri

Türk ve Dünya Mutfağının eşsiz lezzetleriyle tanışmaya hoş geldiniz. Burada damak zevkinize uygun lezzetli pek çok yemeği bir arada bulacaksınız.

Bir yanda geleneksel Türk Mutfağının eşsiz lezzetleri, diğer yanda Dünya Mutfağının özgün menüleri, maharetli ustalarımız tarafından hazırlanarak sunulmaktadır. Tesislerimizde kullandığımız ürünlerin seçiminde önceliğimiz sizin sağlığınız ve damak zevkinizdir. Hizmet kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.

Sabahları zengin kahvaltı menülerimize, hafta içi öğlen saatlerinde Osmanlı Mutfağından sulu yemek çeşitlerine, her daim Ala Kart menü seçenekleri ile hafta sonlarına özel döner menülerimize hayran kalacaksınız.

Burası Çayırova Belediyemize ait bir Sosyal Tesis. Ancak görebileceğiniz en güzel tesislerden birisi. Çünkü biz işimizde iddialıyız. Siz ise her şeyin en iyisine ve en kalitelisine layıksınız.

Yazı kaynağı : cayirovasosyaltesisler.com

Merkez Sosyal Tesisleri – Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisleri

Aynı anda ortalama iç mekan 320, dış mekan da 120 kişi olmak üzere toplam 440 misafirimizi ağırlama imkanımız mevcuttur türk ve dünya mutfağından özel menülerle misafirlerimizi ağırlamaktadıyız.

Tesisimiz aynı zamanda kaliteli uygun fiyat anlayışıyla hafta içi hergün öğlen saatlerinde 20/25 çeşit tezgah sulu yemek çeşitleriyle ve gün içerisinde kebap- ızgara,fırın ve tava yemekleri menüleriyle ve her cumartesi pazar günleri açık büfe kahvaltısı olarak, öğlen saatlerinde hafta sonuna özel ekstra et döner ve iskender hizmeti vermektedir.

Tesisimiz günde ortalama 1000-1200 kişiye hizmet vermektedir.

Yazı kaynağı : cayirovasosyaltesisler.com

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisler

Çayırova Belediyesi Akse Meydan Sosyal Tesisleri, Akse, Kocaeli Menü Fiyatları – Menü Burada

Uyarılar
Çayırova Belediyesi Akse Meydan Sosyal Tesisleri, Akse fiyatları, menü ve restoran bilgileri değişmiş olabilir.

Menü Burada’da menüleri herkes ekleyebiliyor. Menüburada’ya üye olarak restoranın menüsünü ekleyebilirsiniz. Katkıda bulunursanız çok seviniriz.

Bu sayfa restoranlar, fiyatlar, fırsat ve indirimler hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yemek siparişiniz için restoranın telefon numarası ve/veya ilgili kanallarını kullanabilirsiniz.

Yazı kaynağı : menuburada.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın