Bilgisayar mı kumarhane mi? | TechCrunch

daha fazla oldu benden on yıldan fazla Bitcoin’i kapsayan ilk başlangıçve kriptonun iniş çıkışlarını görmüş gibi hissediyorum. İtibaren Gox Dağı gün boyunca ICO patlaması Ve sonraki NFT döngüsübüyüleyici bir yolculuk oldu: Bitcoin’in 2009’da başlattığı web3 dünyası çalkantılı ve sürükleyici bir finansal ve teknolojik hikaye oldu.

Blockchain tabanlı teknolojiye yönelik iyimserliğim de iniş çıkışlardan geçti. Kripto fiyatları her dikey gittiğinde endeks fonlarımın yaşayabilirliği için endişelendiğim gibi, web3 yutturmaca döngüsü her patladığında bunun Bitcoin ve arkadaşlar için bardağı taşıran son damla olup olmadığını merak ettim. Ancak ne kadar yüksek, ne kadar düşük veya ikisi arasındaki geçiş ne kadar hızlı olursa olsun, kripto şu veya bu şekilde geri gelmeyi başardı.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Bir noktada neyin ne zaman olacağını tahmin etmeye çalışmaktan vazgeçersiniz ve sadece izlemeniz gerekir.

Yatırımcılar aynı oyunu oynamıyor. Girişim piyasası, doğası gereği bir bahis koyma faaliyetidir. VC’ler bir tez düşünürler, pazar hipotezlerine uyan olağanüstü girişimler olduğunu düşündükleri şeyleri bulurlar, onlara fon sağlarlar ve ardından bu girişimlerin büyümesine yardımcı olmaya çalışırlar. Seçtikleri şirketlerden bazıları başarılı olduğu sürece, yatırdıkları tüm sermayeyi geri kazanabilir ve kardan pay alabilirler.

Girişim oyununun tez kısmını dışarıdan ayrıştırmak bazen zordur. Halka açık konuşma söz konusu olduğunda pek çok yatırımcı mütevazıdır, bu nedenle geleceğin nereye gittiğini görmek için anlaşma akışlarını izlemeliyiz. Buna karşılık bazı yatırımcılar biraz daha fazla gürültü yapmayı sever.

Genellikle yararlıdır. Bessemer’in düzenli bulut raporları o firmanın yatırım tezinin bir bölümünü tartışın. Ve Bessemer belgeleri tıka basa faydalı verilerle dolu olduğundan ve pazar teşhislerinde genellikle acımasız olduklarından, okumaya değer. İçine kazdığım bu titreşimle oldu en son a16z kripto piyasası güncellemesi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın