bezmialem prof muayene ücreti 2023

bezmialem prof muayene ücreti 2023 bilgi90’dan bulabilirsiniz

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti Şikayetleri - Şikayetvar

Bezmialem ve Ücret Şikayetleri - Şikayetvar

Bezmialem Hastanesi Muayene Ücretleri

Bezmialem Hastanesi Muayene Ücretleri

Bezmialem Hastanesi 1845 yılında kurulmuş bir vakıf hastanesidir. Hastanesye ülkemizin en köklü hastanelerindendir. Halk arasında Gureba Hastanesi olarak da bilinden hastane Türkiye’nin dört bir yanından hasta kabul etmektedir. Bezmialeme muayene olmak isteyen vatandaşlar online randevu alma işlemlerini ve muayene ücretlerini öğrenmek istiyor. Bu makalemizde 2021-2022 yılı için geçerli olan ücret tarifesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bezmialem Hastenesi muayene ücretleri doktorun unvanına göre değişiyor. Aynı zamandan hastanede ücretsiz muayene imkanına da sahipsiniz. Peki Bezmialem Hastanesi muayene ücretleri ne kadar? Bezmialem Hastanesi online randevu nasıl alınır? İşte 2021-2022 Bezmialem Hastanesi fiyat tarifesi…

Bezmialem Hastanesi Muayene Ücretleri 2021-2022

Bezmialem Hastanesi’nde SGK ve diğer sosyal güvencesi olan vatandaşlar ücretsiz muayene hakkından faydalanabilir. Ama hastanede seçilen bölüm ve doktorun unvanına göre de muayene ücretleri değişebiliyor. Mesela Profesör 200 lira iken Doçent muayane ücreti 150 lira dır.

İşte Bezmialem Üniversitesi Hastanesi muayene ücretleri:

Mesai dışı muayenelerde Profesörler muayeneleri de ücretlidir.

Bezmialem Hastanesi’nde bazı bölümlerde fark ücreti alınır.

Algoloji, Endokrinoloji, Gastroentroloji, Nefroloji, Çocuk alerji, Çocuk endokrinoloji, Çocuk göğüs hastalıkları, Çocuk kardiyoloji, Çocuk nefroloji, Çocuk nöroloji – 125 TL fark ücreti

Geleneksel ve alternatif tıp bölümleri – 200 TL fark ücreti

Bezmialem Hastanesi Mesai Dışı Ücretler Ne Kadar?

Bezmialem Hastanesi’nde mesai dışı muayene uygulaması vardır. Bazı poliklinikler 17.30’dan sonra ve hafta sonları da hizmet veriyor.

Mesai dışında profesörlerde muayene ücreti 300 TL

Mesai dışında doçent doktorlarda muayene ücreti 250 TL

Uzman ve diyetisyen doktorlarda 150 TL fark ücreti

Bezmialem Hastanesi’nde sosyal güvencesi olan vatandaşlarımız için ücretsiz muayene hizmetleri var. Ama seçilen doktor ve bölüme göre ücret de çıkabilir. Bezmialem Hastanesi’nde bazı tahliller SGK anlaşması dahilindeyse ücretsiz faydalanılabiliyor. Ancak bazı tahlillerde fark ücreti de çıkabilir. Bezmialem Hastanesi’nde tahlil ücretlerini hastane danışma bölümünden öğrenebilirsiniz. Bezmialem’de MR, BT ve Doppler gibi işlemlerde fark ücreti alınıyor.

Daha detaylı bilgi için 0 (212) 453 17 00 numarasını arayabilirsiniz.

Bezmialem Hastanesinden Randevu Nasıl Alınır?

Hastanenin online randevu sistemi vardır. Bu sisteme ulaşmak için aşağıdaki linke tıklamalısınız:

https://randevu.bezmialemhastanesi.com

Linke tıkladıktan sonra ilgili bilgileri girerek online randevu al seçeneği ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Bezmialem Tıp Fakültesi Hastanesi randevu sistemi olarak kullanabileceğiniz bir de telefon numarası bulunmaktadır.

İlgili hastanelerin telefon numaralarını aşağıda listeledik:

Bezmialem Hastanesinden Aldığımız Randevu Nasıl İptal Edilir?

Hastaneden aldığınız randevuyu herhangi bir olumsuzluk sonucunda iptal etmek istiyor olabilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama bulunmadığını hatırlatmak istiyorum.

Eğer oluşturduğunuz randevuyu iptal etmek istiyorsanız yine “online ya da telefon” yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

? Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

Yazı kaynağı : ogrencigundemi.com

Bezmialem muayene ücreti 2022 | Bezmialem tahlil ücreti ne kadar? Doktor muayenesi ücretli mi?

Bezmialem muayene ücreti 2022 | Bezmialem tahlil ücreti ne kadar? Doktor muayenesi ücretli mi?

Bezmialem Vakıf üniversitesi Hastanesi ücretleri vatandaşlar tarafından zaman zaman internetten araştırılıyor. Bezmialem hastanesinde muayene ücretleri farklılık gösteriyor. Sosyal güvencesi olan bir hastaneden ücret ödemeden de muayene olabilir. Bunun için doktor seçimine dikkat etmek gerekiyor. Doç. ve Prof doktorlarda muayene ücreti isteniyor. Bazı uzman doktorlardan da muayene ücreti alınabiliyor.
Bezmialem muayene ücreti 2022

SGK ve diğer sosyal güvencesi olan vatandaşlar Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nin ücretsiz muayene hakkından yararlanabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta doktorların unvanı. Bazı doktorlar ücretli muayene ederken bazıları ise ücretsizdir. Seçilen bölüm ve doktorun unvanına göre de muayene ücretleri değişebiliyor. Meselaa Professör 600 lira iken Doçent muayanesi daha düşüktür.

Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin en gelişmiş hastaneleri arasında yer alan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde muayene ve tahlil ücretleri zaman zaman değişebiliyor. 2022 Bezmialem tahlil ücretleri için Hastane iletişim birimi ile temasa geçmenizda fayda var. Bezmialem Hastanesi’nde tahlil ücretlerini hastane danışma bölümünden öğrenevilirisiniz. Bezmialem’de MR, BT ve Doppler gibi işlemlerde fark ücreti alınıyor.
Bezmialem Hastanesi’nde doktor muayenesi ücretli mi?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde doktorlardan ücretsiz muayene olabilirsiniz. Vakıf Hastanesi olan Bezmialem’de doktorların unvanına göre muayene ücretli hale geliyor. Örneğin bir unvanı omyana bir dokora muayene ücretsizken Prof’a muayene olmak ücretlidir. Randevu alırken bu hususa dikkat etmekte fayda var.
Bezmialem ücretli mi?

Bezmialem Hastanesi’nde sosyal güvencesi olan vatandaşlarımız için ücretsiz muayene hizmetleri var. Ama seçilen doktor ve bölüme göre ücret de çıkabilir.
Bezmialem Hastanesi randevu numarası

Bezmialem Hastanesi’nden interneten ya da telefonla randevu alunabilir. Randevularınızı Online Randevu sayfasından veya 0212 453 0 453 numaralı Çağrı Merkezi’mizden alabilirsiniz. Hastanemizde kontroller saat 10:00 -10:30 ve 15:00- 15:30 saatleri arasında yapılmaktadır.

İnternetten randevu nasıl alınır?

İnternetten randevu almak için https://randevu.bezmialemhastanesi.com adresine gidebilirsiniz. Ayrıca Telefonla randevu almak için aşağıdaki telefon numaralarını arayarak bölüm ve doktor seçimi yapabilirsiniz. Bezmialem Hastanesi randevu için Tıklayın
Bezmialem Üniversitesi Hastanesi iletişim

Bezmialem Hastanesi 0212 453 17 00

Bezmialem Dragos Hastanesi 0212 453 0 453 ya da 0216 251 65 65

Bezmialem Diş Hastanesi 0212 453 0 453 ya da 0212 453 18 50
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Hastanesi hakkında

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (eski adı Gureba Hastanesi), İstanbul’un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanedir.

Osmanlı padişahı Abdülmecit’in annesi Bezmialem Valide Sultan bu hastaneyi fakirler için kurdurmuştur.

2010 yılında “Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olan adı “Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi”nin kurulmasıyla değişmiş ve 24 Ekim 2010 tarihinde üniversiteye devredilerek Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca 2016 yılında, Olağanüstü Hal (OHAL) Kararnamesi kapsamında Hazineye geçen “Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi” Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’ne devredilerek “Bezmiâlem Tıp Fakültesi Dragos Hastanesi” olarak hastane bünyesine eklenmiştir.

Yazı kaynağı : www.timeturk.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın