bandırma eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları

bandırma eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları bilgi90’dan bulabilirsiniz

Bandırma Genel Cerrahi Doktorları

DoktorTavsiyesi.NET, site içeriğinde, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanuna ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğünün ilgili maddelerine uygun yayın yapmaktadır. Site içerisinde yer alan yorumlar kullanıcılar tarafından bağımsız şekilde yazılmaktadır. Sitenin amacı sağlık alanında kişileri bilgilendirmek ve kendilerine konum, branş ve özellikleri ile en uygun sağlık uzmanını bulmasına ve iletişime geçmesine yardımcı olmaktadır. Sitemiz herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını ön plana çıkarmamakta veya desteklememektedir. 
DoktorTavsiyesi.NET online hizmetleri, doktorunuzun yapacağı yüz yüze muayenenin bir alternatifi değildir. Site içerisinde doktorunuzla yaptığınız görüşme ile size tanı ve teşhis konulmaz ve tedaviniz düzenlenmez. Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Copyright © 2020 DoktorTavsiyesi.NET | iletisim: [email protected]

Yazı kaynağı : www.doktortavsiyesi.net

Hemşirelik stajı gören öğrencilere cinsel istismarda bulunan doktor tutuklandı

Hemşirelik stajı gören öğrencilere cinsel istismarda bulunan doktor tutuklandırent a car 34

Hemşirelik stajı gören öğrencilere cinsel istismarda bulunan doktor tutuklandı

Baklıkesir’de, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde staj gören 17 yaşındaki 3 lise öğrencisine, cinsel istismarda bulunmakla suçlanan Genel Cerrahi Uzmanı öğretim üyesi T.A. (40) tutuklandı.

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde staj gören 17 yaşındaki üç lise öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen doktor tutuklandı.

Olay Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12’nci sınıfta okuyan 3 kız öğrenci, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde staj yapmaya başladı. Staj gören öğrencilerden biri, göğsündeki kitle için Genel Cerrahi Uzmanı Dr. öğretim üyesi T.A.’ya muayene oldu. Öğrenci, eğitim gördüğü okulun idarecilerine, muayene sırasında cinsel istismara uğradığı yönünde şikayette bulundu. Aynı hastanede staj gören 2 öğrenci de aynı doktor tarafından istismara uğradıklarını söyledi.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı (PDR) tarafından dinlenen öğrencilerin iddiaları üzerine, durum Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirildi. Başsavcılıkça başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Genel Cerrahi Uzmanı Dr. öğretim üyesi T.A., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(DHA)

Yazı kaynağı : www.birgun.net

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler