arife gökçe bulundu mu müge anlı

arife gökçe bulundu mu müge anlı bilgi90’dan bulabilirsiniz

Müge Anlı Sinan öldü mü? Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu?

Müge Anlı Sinan öldü mü? Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu?

Tokat’ın Almus ilçesi, Ataköy beldesinde 17 Aralık’ta, 12 torun 5 çocuk sahibi Arife Gökçe, aniden ortadan kaybolmuş ve kimse tarafından görünmemişti. Arife Gökçe’ye mesajlar atan ve Gökçe’nin kaybolduğu gün evinin yakınlarında görülmesi okların Sinan Sardoğan’a çevrilmesine neden oldu. 

MÜGE ANLI SİNAN – ARİGE GÖKÇE OLAYI NEDİR?

Arife Gökçe’nin aniden ortadan kaybolmasının ardından Rusya’da yaşayan oğlu eşi Müge Anlı’ya başvuruda bulunarak şuçluların yakalanmasını istedi.  Aynı köyde yaşayan Sinan isimli bir şahsın Arife Gökçe dahil köydeki birçok kadına müstehcen içerikli mesajlar attığı ortaya çıkması sonrası baş şüpheli Sinan Sardoğan olarak görüldü. Canlı yayına tek tek bağlanan kadınlar, aynı köyde yaşadıkları Sinan’dan şikayetçi olduklarını ifade etti. Dün ise Sinan Sardoğan otelden kaçmak istedi. Ancak ekipler Tokat’a otogara giderken Sinan’ı yakaladı. 29 Aralık Perşembe günü Müge Anlı programında ise köyden Sinan sebebiyle kaçmak zorunda kalan Şeker Hanım da katıldı. Sinan’ın kadınların telefon numarasına ise vefat eden annesinin telefonundan ulaştığı anlaşıldı. Kadir bana mesaj atmamı söyledi diyen Sinan, Kadir’e iftira attığını açıkladı. 30 Aralık Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinan’ın dayısı da katıldı. 4 Ocak Çarşamba günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinan’ın üzerine gelinmesi üzerine, “Müge Hanım beni sinirlendirme” diyerek Müge Anlı’yı sinirlendirecek kelimelerde bulundu. 

MÜGE ANLI SİNAN ÖLDÜ MÜ?

Cezaevinde bulunan Sinan Sardoğan hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. “Sinan öldü” iddiaları sosyal medyada dolaşırken, Müge Anlı canlı yayında, “Sinan hala cezaevinde. Hep soruyorsunuz bana. Buradan söylemiş olayım. Sinan Sardoğan hala yaşıyor” dedi.

MÜGE ANLI ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?

Arife Gökçe’nin yaşadığı köyde arama çalışmaları uzun bir süre devam etti. Cezaevinde tutuklu bulunan Sinan Sardoğan’ın ifadesi de alındıktan sonra Arife Gökçe ile ilgili herhangi bir yeni gelişme yaşanmadı.  Arife Gökçe henüz bulunamadı. Emniyet güçlerinin konuyla ilgili çalışmaları devam ediyor. 

Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Arife Gökçe kim öldürdü, katili kim?

Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Arife Gökçe kim öldürdü, katili kim?

Müge Anlı Arife Gökçe kim? sorusu merak edildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine ilginç anlara sahne oldu. Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe, 17 Aralık’ta kayboldu. Peki, Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Müge Anlı Arife Gökçe – Sinan olayı ne?

MÜGE ANLI ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?

Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe, 17 Aralık’ta kayboldu. Eşi Fikri Gökçe eve geldiğinde eşini bulamayınca önce çevreyi aradı, ardından güvenlik güçlerinden yardım istedi. İhbar üzerine Jandarma ve AFAD ekipleri arama çalışması başlattı. Kadavra ve iz takip köpekleri ile ev ve çevresi ile ormanlık alanda çalışmalar yapıldı. Yaklaşık bir hafta süren arama çalışmalarda Gökçe’ye ait bir ize rastlanmadı. Arazide yürütülen arama çalışmaları sonlandırılırken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı. Gökçe’nin öldürülme, kaçırılması veya kendi isteğiyle evden ayrılmış olma ihtimalleri değerlendirilirken, Tokat İl Jandarma Komutanlığı tarafından, çalışmaları sürdürmek üzere 30 kişilik özel ekip kuruldu. Özel ekip Gökçe’nin bulunması için çalışmalarına devam ediyor. Arife Gökçe hala bulunmadı.

Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Arife Gökçe kimdir? Müge Anlı Arife Gökçe olayı nedir? Arife Gökçe kim öldürdü, katili kim?

Gökçe’nin kaybıyla ilgili “Benim de annem yok. Başkasından bana ne. Onlara niye üzüleyim bana ne. Üzülecek olsam ona mesaj attığım için üzülürüm” dedi. Şevki Sözen’in “Arife Hanım’ı biri öldürmüş olsa üzülür müsün?” sorusu üzerine öldüren kişiden bahsederek “Niye üzülecekmişim. Allah belasını versin” diyen Sinan Bey’in sözleri yanlış anlaşıldı.

Annelerine “Allah belasını versin” dediğini zanneden Atakol ve Tufan, Sinan Bey’e saldırmaya çalıştı. Güvenliklerin araya girmesiyle Sinan Bey, stüdyodan çıkartılırken Atakol ve Tufan Bey güçlükle sakinleştirildi. O anlarda sinirlerine hakim olamayarak ağlayan Sinan Bey, “Kim öldürdüyse Allah belasını versin. Ben bir şey yapmadım. Ben öyle bir şey yapar mıyım? O benim için ana yarısıydı” dedi.

Polis ekipleri, hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan’ın kaldığı otel odasına gelerek, gözaltı kararını tebliğ ederek üst araması yaptı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan Sardoğan, ters kelepçeli yapılarak emniyete götürüldü. O anları anbean kayda alınan Sardoğan, muhabirlerin “Arife Gökçe’ye ne oldu?” sorusuna “Bilmiyorum” cevabını verirken gözaltına alındığı için de korktuğunu söyledi. Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günkü canlı yayında Anlı’nın kendisine hesap sorması üzerine gerilmişti. Anlı’nın tepkilerine sinirlenen Sardoğan, “Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen ‘beyninden kan getireceğim’ diyordun niye getirmedin. Hadi getir” diyerek tepki göstermişti. Anlı ve Sinan Bey’in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.

Yazı kaynağı : www.haberler.com

Müge Anlı'da Arife Gökçe bulundu mu, yaşıyor mu, sağlık durumu nasıl? Sanık Sinan Sardoğan tutuklanmıştı... İşte Türkiye'yi sarsan olayda son durum

Kayıp Arife Gökçe’nin kocası Fikri Gökçe rest çekti: ’’İnşallah kemiğine kadar bulacağım…’’ Meğer… Müge Anlı Sinan Sardoğan olayında flaş açıklama! – Galeri – Takvim

Kayıp Arife Gökçe’nin kocası Fikri Gökçe rest çekti: ’’İnşallah kemiğine kadar bulacağım...’’ Meğer... Müge Anlı Sinan Sardoğan olayında flaş açıklama! - Galeri - Takvim

Tokat‘ta ailesiyle birlikte yaşayan 65 yaşındaki Arife Gökçe şüpheli şekilde ortadan kaybolmuştu. Müge Anlı‘nın sunduğu programa çıkarak eşinin bulunması için yardım isteyen Fikri Gökçe’den yeni açıklamalar geldi.

Kayıp Arife Gökçe’nin kocası Fikri Gökçe rest çekti: ”İnşallah kemiğine kadar bulacağım…”

Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın