arçelik ekmek yapma makinesi fiyatları

3d duvar kağıdı

arçelik ekmek yapma makinesi fiyatları bilgi90’dan bulabilirsiniz

Arçelik K 2715 Ekmek Yapma Makinesi

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi

ARÇELIK KISISEL VERILERIN KORUNMASI VE ISLENMESI MÜSTERI AYDINLATMA METNI

Kisisel verileriniz; 6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu (“Kanun”) uyarinca veri sorumlusu olarak Arçelik Pazarlama A.S. ve Arçelik A.S. (“Arçelik” veya “Sirket”) tarafindan asagida açiklanan kapsamda islenebilecektir.

Kisisel verilerinizin islenme amaçlari konusunda detayli bilgilere; https://www.arcelik.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden Arçelik Sirketler Grubu Kisisel Verilerin Korunmasi ve Islenmesi Politikasi’ndan ulasabilirsiniz.

Kisisel Verileriniz Hangi Amaçla Islenmektedir?

Amaçlari ile Kanun’un 5. maddesinde belirtilen hukuki sebepler kapsaminda islenecektir.

Açik Rizanizin Varligi Halinde Kisisel Verileriniz Hangi Amaçla Islenmektedir?

Toplanan kimlik, iletisim, müsteri islem ve finans verileriniz ; açik rizanizi vermeniz halinde kampanya, çekilis ve yarismalarin gerçeklestirilmesi, müsteri memnuniyetinin arttirilmasi, marka algisinin ölçülmesi ve iyilestirilmesi, pazar arastirmasi ve anket süreçlerinin gerçeklestirilmesi, Sirket tarafindan sunulan ürün ve hizmetlerin begenilerinize, kullanim aliskanliklariniza ve ihtiyaçlariniza göre özellestirilmesi ve bu kapsamda sizin iletisim kurulmasini tercih ettiginiz paylastiginiz iletisim kanalina reklam, promosyon, kampanya ve benzeri iletiler gönderilmesi ve bu amaçla hizmet aldigimiz üçüncü kisilerle paylasilmasi amaçlariyla ilgili açik rizaniz kapsaminda islenebilecektir.

Açik rizanizi vermeniz halinde, ad, soyad, telefon numarasi, e-mail adresiniz pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, müsteri memnuniyeti süreçlerinin yürütülmesi amaci ile yurt disinda mukim olan Salesforce Inc., SAP AG., Usabilla B.V., Okta Inc., Hotjar Ltd. ve Acquia Inc.’ye açik rizaniza dayali olarak aktarilacaktir.

Kisisel Verileriniz Kimlere Hangi Amaçlarla Aktarilabilir?

Toplanan kisisel verileriniz; yukarida belirtilen amaçlarin gerçeklestirilmesi dogrultusunda bayilerimize, tedarikçilerimize, kanunen yetkili kamu kurumlarina ve özel kisilere Kanun’un 8. maddesinde belirtilen kisisel veri isleme sartlari çerçevesinde aktarilabilecektir.

Açik rizanizi vermeniz halinde, ad, soyad, telefon numarasi, e-mail adresiniz, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, müsteri memnuniyeti süreçlerinin yürütülmesi amaci ile yurt disinda mukim olan Salesforce Inc., SAP AG., Usabilla B.V., Okta Inc., Hotjar Ltd. ve Acquia Inc. ’ye açik rizaniza dayali olarak aktarilacaktir.

Kisisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi Nedir?

Kisisel verileriniz Sirketimiz ile temas edeceginiz; elektronik ortamda internet sitesi, çagri merkezi, mobil uygulama, sosyal medya, telefon, Sirket içi sistemlerden ve fiziki ortamda bayi ve yetkili servis kanaliyla asagidaki hukuki sebepler ile toplanmakta ve islenmektedir;

Ürün ve hizmetler ile satis sonrasi destek hizmetlerinin sunulmasi ve hizmetlerin saglanmasi, müsteri karti olusturulmasi ile randevu, yerinde tanitim ve satis süreçlerinin gerçeklestirilmesi amaçlari ile sözlesmenin ifasi hukuki sebebine dayali olarak,

Talep ve sikayetlerinizin degerlendirilmesi amaciyla bir hakkin tesisi, kullanilmasi veya korunmasi için veri islemenin zorunlu olmasi hukuki sebebine dayali olarak,

Üye olmayi tercih etmeniz halinde üyelik kayit islemlerinin yürütülmesi ve üyelik hesabinizin isletilmesi, müsteri memnuniyetinin arttirilmasi, müsteri iliskileri süreçlerinin yürütülmesi ile Sirketimiz tarafindan yürütülen ticari faaliyetlerin gerçeklestirilmesi için ilgili is birimlerimiz tarafindan gerekli çalismalarin yapilmasi ve buna bagli is süreçlerinin yürütülmesi, iletisim kanallarinin yönetimi amaçlari ile ilgili kisinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydiyla, veri sorumlusunun mesru menfaatleri için veri islenmesinin zorunlu olmasi hukuki sebebine dayali olarak,

Açik riza vermeniz halinde ise kampanya, çekilis ve yarismalarin gerçeklestirilmesi, etkinlik ve egitimlerin düzenlenmesi ve katilimcilarin belirlenmesi, marka algisinin ölçülmesi ve iyilestirilmesi, pazar arastirmasi ve anket süreçlerinin gerçeklestirilmesi, referans ile hediyeler saglanmasi, Sirket tarafindan sunulan ürün ve hizmetlerin begenilerinize, kullanim aliskanliklariniza ve ihtiyaçlariniza göre özellestirilmesi ve bu kapsamda sizin iletisim kurulmasini tercih ettiginiz paylastiginiz iletisim kanalina reklam, promosyon, kampanya ve benzeri iletiler gönderilmesi amaçlari ile ilgili açik riza hukuki sebebine dayali olarak islenebilmektedir.

Ilgili Kisi Olarak Haklariniz Nelerdir?

Ilgili kisi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarinca asagidaki haklara sahip oldugunuzu bildiririz:

Yukarida siralanan haklariniza yönelik basvurularinizi, https://arcelik.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi den ulasabileceginiz Arçelik Veri Sahibi Basvuru Formu’nu doldurarak Sirketimize iletebilirsiniz. Talebinizin niteligine göre en kisa sürede ve en geç otuz gün içinde basvurulariniz ücretsiz olarak sonuçlandirilacaktir; ancak islemin ayrica bir maliyet gerektirmesi halinde Kisisel Verileri Koruma Kurulu tarafindan belirlenecek tarifeye göre tarafinizdan ücret talep edilebilecektir.

Yazı kaynağı : www.arcelik.com.tr

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi

Arçelik, 1955 yılından itibaren Türkiye’nin ilklerini üretmeye başlayarak adını duyurdu. Birçok elektrikli aletin ilk üretimini yapmış olan Arçelik zaman geçtikçe herkesin güvenini kazandı. Kuruluşundan günümüzde kadar kazandığı başarılar sayesinde evlerde ve iş yerlerinde Arçelik’e ait ürünler görmeniz oldukça mümkün hale geldi. Bu çalışkan tavrı Arçelik’e birçok başarı ödülü olmasını sağladı. Kaliteli ürün hizmeti ile kazandığı başarılar sayesinde Arçelik birçok alanda üretim yapmaya devam etti. Bu sonu gelmeyen üretimler insanların günlük hayatlarını kolaylaştırıyor. Bu sayede rutin yapılan işler dışında herkesin yoğun geçen hayatı içinde vakit kazanmasına büyük ölçüde katkı sağlıyor.

Günümüzde bu işleri kolaylaştıran ürünler sayesinde insanlar artık birçok işini kendi yapabilir hale gelir. Arçelik ürünleri dışarıya bağlı kalmadan evinizde birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle beslenme konusu artık herkes için çok hassas bir konu haline gelmiş durumda. Bu yüzden evlerde ve iş yerlerinde en çok kullanılan ürün haline gelen Arçelik ekmek yapma makinesi gözde seçenekler arasında yer alır. Bu makinenin fonksiyonel özellikleri sayesinde ekmek yapmak hobi haline gelir. Her zaman ve her durumda kolayca ekmek yapmanıza yardımcı olan bu makine vazgeçilmez ev aletleri arasında yerini alır.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Özellikleri

Dünya markaları arasında yerine alan Arçelik kaliteli üretimi sayesinde adından sıkça bahsedilmeyi sağlar. Neredeyse her evde ve işyerinde Arçelik ürünlerine rastlarız. Özellikle günümüzde ekmek yapma makinesinin özelliklerinin kullanışlı ve pratik olması tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında olur. Birçok seçeneği bulunan ekmek yapma makineleri arasından şık tasarımı ve modern görüntüsü ile Arçelik k2715 ekmek yapma makinesi dikkat çeken modeller arasında yerini alır. Bu harika tasarım sayesinde ekmek yapma makinenizi kapalı dolaplara saklamanıza gerek kalmaz. Her zaman tezgahınızda bulundurabileceğiniz boyutta olan bu ekmek yapma makinesi size pratiklik katar. Sıcak tutma özelliği sayesinde ekmeklerinizi istediğiniz zaman aynı sıcaklıkla tüketebilirsiniz. Saymakla bitmeyen özellikleri arasında zamanlayıcısı, 11 farklı program seçeneği, 3 farklı kabuk pişirme kademesi vardır.

Eğer bu özellikler arasında daha fazla program seçeneği isterseniz Arçelik k2705 ekmek yapma makinesine göz atabilirsiniz. Modern tasarımından hiçbir şey kaybetmeyen bu model 12 farklı programıyla enfes ekmekler yapmanızı sağlar. Ekmek gramajı 700 gram olan bu makine sayesinde tüm öğünlerinize yetecek kadar ekmek yapma şansınız olur. Bu sayede gün içinde tekrar tekrar ekmek yapma ihtiyacı duymazsınız. Size zamandan tasarruf ettiren bu ekmek yapma makinesi sayesinde kalan işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca diğer seçenekte bulunan sıcak tutma ve 3 farklı kabul pişirme kademesi bu makine içinde geçerli olmaya devam eder.

Ekmek yapmayı seviyorsanız fakat daha sağlıklı beslenme taraftarı iseniz Arçelik bu konuda da size destek olmaya devam eder. Arçelik 2720 glutensiz ekmek yapma makinesi sayesinde birbirinden lezzetli ve sağlıklı ekmekler yapabilirsiniz. Böylelikle sağlığınızı bozmadan içinde ne olduğunu bildiğiniz malzemelerle yapılmış ekmeğinizi güvenle tüketme fırsatı yakalarsınız. Arçelik bünyesinde olan her makinede olduğu gibi bu makinesinde de fonksiyonel özellikler bulunur. 900 gr kapasiteye sahip olan bu ekmek yapma makinesinin, ileri zamana programlama özelliği vardır. Bu sayede yemek yeme düzeninizi önceden planlayarak vakit kaybetmeden sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz. Bu makinenin glutensiz ekmek yapma özelliği dışında baget ekmek yapımı, reçel yapma, kek yapma, sütlaç yapma gibi birçok seçeneği bulunur. Bu fırsatları değerlendirerek evinizde birbirinden lezzetli yiyecekleri deneyebilirsiniz.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer kendinize ve ailenize uygun Arçelik ekmek yapma makinesi sahibi olmak isterseniz önceliğiniz nasıl bir ürüne ihtiyacınızın olduğunu belirlemek olur. Kalabalık bir ev ortamına sahip iseniz gün içinde birden fazla ekmek yapmak yerine Arçelik ekmek yapma makinesi çift hazneli olanları araştırarak bilgi edinebilirsiniz. Bu özellik sayesinde aynı anda birden fazla ekmek yaparak bütçenize ve zamanınıza katkıda bulunmuş olursunuz. Fakat tek yaşıyorsanız veya bir iki kişilik ekmek yapmak istiyorsanız tek hazneli ekmek makinelerini tercih edebilirsiniz. Ekmek dışında başka yiyeceklerde hazırlamaktan keyif alıyorsanız çok fonksiyonlu ekmek makineleri size uygun olur. Evinize değil de işyerinize ekmek yapma makinesi almak isterseniz de bu duruma uygun daha büyük kapasite ürünlere göz atmalısınız. Böylece amacınıza en uygun şekilde alışveriş yaparak pişmanlık yaşamamış olursunuz. Arçelik birden fazla ürün seçeneği ile aklınızda ki koşullara uygun ekmek yapma makinesini sizlere sunar.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

Hem sağlığınızı hem de bütçenizi düşünen Arçelik birbirinden farklı ürün seçeneklerini sizlere sunar. Her açıdan ihtiyacınıza karşılık verebilen bu makineler sayesinde zorluk yaşamadan hızlıca istediğiniz ürüne sahip olmuş olursunuz. Bu harika fırsatların yanında Arçelik ekmek yapma makinesi fiyatları cebinize dost olur. Dışarıdan birçok ürün alma derdinden sizi kurtaran Arçelik mutfak ürünleri sizlere evinizde yeni deneyimler yaşatır. Nasıl yapıldığını göremediğiniz ve bilmediğiniz ürünleri yemekten kaçınırsanız daha az para harcayarak daha sağlıklı yiyecekler tüketebilirsiniz. Arçelik ekmek yapma makinelerinin her bütçeye uygun fiyatları bulunur. Fakat bazı koşullarda bu fiyatlar değişim gösterebilir. Size uygun olan ekmek yapma makinesinin aldığı ürün gramajı, ekmek yapma çeşitleri ve makine gücü bu değişimi etkileyen faktörler arasında yer alır. Ekmek yapma makinesinin program çeşitliliği de fiyatı etkileyen koşullar arasında bulunur. Bu geniş yelpaze arasında Arçelik ekmek yapma makinesi en ucuz koşullarda sizin olsun isterseniz hemen bir araştırma yaparak size ve ailenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Yazı kaynağı : www.cimri.com

Arçelik K 2715 800 W 11 Programlı Ekmek Yapma Makinesi Beyaz

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Modelleri ve Fiyatları - n11.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Similar Posts

Bir cevap yazın