Aramızda bir animasyon dizisi geliyor

Bir ekip arkadaşının cani bir sahtekar olduğu popüler çok oyunculu oyun Aramızda, bir animasyon dizisi oluyor. Oyunun arkasındaki bağımsız oyun stüdyosu Innersloth, ilan edildi Gösteriyi geliştirmek için CBS Studios ile ortaklık kurduğu Salı.

tarafından bildirildiği gibi Çeşitlilik, serinin temeli oyuna dayanmaktadır; Bir uzay gemisinin üyeleri – parlak renkli uzay kıyafetleri içinde – uzaylı bir şekil değiştiricinin gemiyi sabote ettiğini ve mürettebatı katlettiğini keşfederler, bu da oyuncuların herkes ölmeden önce sahtekarı çözmesi gereken bir kedi-fare kovalamacasıyla sonuçlanır.

Aramızda dizisinin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, Variety’ye göre CBS, TV ağları ve akış hizmetleriyle görüşmelerde bulunuyor. “Big Mouth” ve “The Legend of Vox Machina”nın arkasındaki stüdyo olan Titmouse, Aramızda serisi için animasyon stüdyosu olarak hizmet verecek.

Innersloth, Aramızda 2018’de piyasaya sürüldü, ancak oyun 2020’ye kadar popüler olmadı. Aslında, popülaritesinde o kadar büyük bir artış gördü ki, hatta Temsilci İskenderiye Ocasio-Cortez Pokimane, HasanAbi ve DrLupo gibi en iyi Twitch yayıncılarıyla canlı yayın yaparak eğlenceye katılın. 2020’nin dördüncü çeyreğinde oyun neredeyse Aylık 500 milyon aktif kullanıcı, yanı sıra 1,22 milyar Twitch izleme oturumu ve dört milyardan fazla YouTube görüntülemesi.

Aramızda mobil, PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch’te kullanılabilir. ayrıca bir tane var SG versiyonu oyunun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın