Amazon’un yeni hizmeti, kullanıcıların oyunlarda ve uygulamalarda fiziksel öğeler satın almasına olanak tanır

Amazon, “Amazon Anywhere” adlı yeni bir sürükleyici alışveriş deneyimi başlatıyor. ilan edildi Salı günü. Hizmet, Niantic’in yeni gerçek dünya artırılmış gerçeklik oyunundan başlayarak Amazon’un çevrimiçi pazarını video oyunlarına ve mobil uygulamalara getiriyor. peridot.

Şirket, Amazon Anywhere ile oyun, mobil ve AR uygulamalarındaki kullanıcıların oyundan veya uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan Amazon’dan fiziksel ürünleri keşfetmesine ve satın almasına olanak tanıyacak. Peridot oyuncuları artık Amazon hesaplarını oyuna bağlayarak tişört satın alabilecek. Bağlam açısından, Peridot bir evcil hayvan simülatörüdür, ancak tamamen içinde gerçekleşir. arttırılmış gerçeklik (AR). Peridotlarınızla beslenebilir, onlarla oynayabilir, yürüyebilir, üreyebilir ve sosyalleşebilirsiniz.rent a car 34

Şirket, “Amazon hesabınızı Peridot’a sorunsuz bir şekilde bağladıktan sonra, oyundaki büyülü yaratıkların çizimlerini içeren tişörtler, kapüşonlular, telefon aksesuarları ve kırlentler gibi Peridot markalı ürünler bulabilirsiniz.” Blog yazısı. “Amazon mağazalarında olduğu gibi, tanıdık ürün ayrıntılarını, resimlerini, bulunabilirliğini, Prime uygunluğunu, fiyatını ve tahmini teslimat tarihini göreceksiniz.”

“Satın al” düğmesini seçtikten sonra oyundan çıkmadan bağlı Amazon hesabınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz. Ürünler, Amazon’dan yapılan diğer tüm satın alımlar gibi size gönderilir ve siparişleri Amazon uygulaması aracılığıyla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Amazon, sanal dünyalardaki çoğu alışverişin şu anda sanal para birimi ve oyun içi dijital öğelerin satın alınmasıyla sınırlı olduğunu, ancak kullanıcılara fiziksel ürünler satın alma seçeneği sunmaya başlamak istediğini ve bu nedenle yeni teklifi başlattığını belirtiyor.

Bugünkü duyuru, Amazon’un kullanıcılarla yeni yollarla etkileşim kurarak erişimini çevrimiçi pazarının ötesine genişletmek istediğini gösteriyor. Bu yılın başlarında, şirket kapsamını genişletti. Prime ile satın al ABD merkezli satıcılara hizmet. sağlayan hizmet, Prime avantajları sunan üçüncü taraf satıcılar ücretsiz gönderim ve kendi uygulamalarında iadeler gibi, başlangıçta yalnızca nakliye ve lojistik işlerini halletmek için zaten Amazon Lojistik’i (FBA) kullanan satıcılar tarafından kullanılabiliyordu.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada