Amazon Pay, ilk şimdi satın al, sonra öde oyuncusu olmak için Onaylıyor

rent a car 34

Affirm, iki şirket olan Amazon Pay’e eklenen ilk şimdi satın al sonra öde oyuncusu oldu ilan edildi Bugün.

Yeni ortaklığın bir parçası olarak, ABD’deki herhangi bir Amazon Pay satıcısı artık Affirm’in teknolojisini kullanarak müşterilerine “şimdi satın al, sonra öde” seçeneğini sunmayı seçebilir. Amazon Pay sunan satıcılar, Affirm’i bağımsız bir taksit seçeneği olarak entegre etmek zorunda değildir. Bunun yerine mevcut Amazon Pay düğmelerine ekleyebilirler.

Affirm ilk önce bir baş harf duyurdu Amazon ile ortaklık 2021 yılının Ağustos ayında, 2023 yılının Ocak ayına kadar özeldi. Amazon.ca ve Kanada’daki Amazon mobil uygulaması geçen Eylül.

Şimdi, Affirm’in Adaptive Checkout teknolojisi olarak tanımladığı şeyle şirket, tüketicilere %0 APR’den başlayan 50 doların üzerindeki alışverişler için iki haftada bir ve aylık gibi özelleştirilmiş ödeme seçenekleri sunduğunu söylüyor. Ödeme seçeneği olarak Onaylamayı seçen Amazon Pay müşterilerinin, Affirm’in kredi puanlarını etkilemeyeceğini söylediği bir süreçte önce onaylanması gerekir.

Fintech şirketi, Affirm’de gecikme veya gizli ücret olmadığı için, teknolojisini kullanan tüketicilerin “asla kabul ettiklerinden fazlasını ödemeyeceklerini” her zaman lanse etti.

”Tüketiciler için, satın alma ödemelerini yaymanın bir yolu daha. Amazon Pay, bir düğmeyi tıklatarak hesaplarına bağlanmalarına izin verdiği için, genel olarak insanların tüm adlarını, adreslerini ve ödeme bilgilerini girmek zorunda kalmadan çevrimiçi sipariş vermelerini kolaylaştırır. Perakendeciler için bu kolaylığın zaten satışları artırma olasılığı daha yüksekti ve muhtemelen daha fazla ödeme seçeneği yalnızca satışları artıracaktı. Ayrıca Affirm, Affirm ile Amazon Pay sunan perakendecilerin, 16 milyon müşteri “Affirm’i aktif olarak kullandığından” artık yeni bir müşteri ağından yararlanabileceklerini iddia ediyor.

Affirm için anlaşma, iki şirketin mevcut ilişkisinin ölçeklendirilmesini temsil ediyor. Şu anda Affirm, ABD ve Kanada’daki “milyonlarca” müşteri tarafından zaten kullanılıyor. Amazon.com ve Amazon uygulaması.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın