ALDATMAK 43. BÖLÜM FRAGMAN | Aldatmak 43. bölüm fragmanı izle – atv canlı

ALDATMAK 43. BÖLÜM FRAGMAN | Aldatmak 43. bölüm fragmanı izle – atv canlı

atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Aldatmak dizisi 43. yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Başrolünde Vahide Perçin ve Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı dizi büyük beğeni topladı. Dizinin sevenleri 43. bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Aldatmak 43. yeni bölüm fragmanı ve detayları…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 26.10.2023- 23:33

ALDATMAK dizisi tüm bölümleri için tıklayın

Aldatmak 43. bölüm fragmanı izle

atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Aldatmak dizisi, 43. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin ekranlara gelecek olan 43. bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte Aldatmak 43. bölüm bilgileri…

ALDATMAK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tolga ve Kahraman ile ilgili çıkan haberlerin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalan kişi Oylum olur. Ancak bu sefer Oylum umutsuzluğa düşmeyecek, oğlu ile kurmaya çalıştığı yuvaya zarar gelmemesi için daha önce gitmediği kadar ileri gidecektir.

Bununla birlikte çıkan haberler sonrası hem Tolga hem de Kahraman için görmeyi reddettikleri gerçekleri kabullenme vakti gelmiştir. Tolga hiç beklemediği bir anda kendini pişmanlık ve vicdan azabı içinde bulur. Bir anlık bir dikkatsizlik ise, Kahraman’ın Oylum’a karşı içinde biriktirdiklerinin açığa çıkmasına sebep olacaktır.

Oylum’un bebeği için verdiği savaşa elinden geldiğince destek olmaya çalışan Güzide için ailesini bir arada tutmak git gide zorlaşmaktadır. Bu süreçte en büyük dayanağı olan Sezai, İpek ile Güzide’yi nihayet tanıştırır. İpek, daha ilk karşılaşmada Güzide’yi büyük bir ikilem içinde bırakmak üzeredir.

ALDATMAK dizisi tüm bölümleri için tıklayın

Aldatmak 43. bölüm fragmanı izle

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın