30 mart 2023 süper loto sonuçları

30 mart 2023 süper loto sonuçları bilgi90’dan bulabilirsiniz

30 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu – Ekonomi Haberleri

30 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu - Ekonomi Haberleri

Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30’da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu.

İşte, 30 Mart 2023 Süper Loto sonuçları ve Süper Loto sorgulama ekranı….

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 1-25-33-35-53-56 oldu.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, https://www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Yazı kaynağı : www.posta.com.trrent a car 34

Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 30 Mart Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar…

Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama: 30 Mart Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Sisal Şans‘ın en çok kazandıran oyunlarından Süper Loto çekilişinde 6 şanslı numarayı bilen günün büyük ikramiyesinin kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı olarak aktarılıyor. İşte, 30 Mart Süper Loto sonucu sorgulama…

30 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Kazandıran Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30‘da düzenlendi. Çekiliş ise canlı olarak millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından yayımlanıyor.

Kazandıran numaralar; 1-25-33-35-53-56 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 51.532.701,38 TL büyük ikramiye devretti.

Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

Süper Loto sonuçları TIKLA SORGULA | Milli Piyango Online ile 30 Mart 2023 dünün Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! MPİ bilet sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları TIKLA SORGULA | Milli Piyango Online ile 30 Mart 2023 dünün Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! MPİ bilet sorgulama ekranı

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın