?Yargı 66. BÖLÜM FULL İZLE | Yargı KANAL D son bölüm


Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Yargı dizisinde coşku dorukta. Yargı 8 Ekim Pazar günü yeni ve 66. bölümüyle ekranlara gelirken seyirciler, Yargı’nın bu haftaki son bölümünde neler yaşandığını merak ediyor. İşte Yargı yeni bölüm detayları; Yargı 66. yeni kısmı…

?YARGI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

?YARGI 66. BÖLÜM İZLE

YARGI 66. BÖLÜM KONUSU

Hepimiz tek bir probleminin çevresinde kümelenmiş, ne olursa olsun bir an ilkin yanıtını bulmak istemektedir; “Mercan nerede?” Mercan’ın kayboluşu başta Ceylin ve Ilgaz olmak suretiyle her insanın hayatında derin yaralar açar. Sadece evlatlarının kaybıyla savaşım ederlerken bir taraftan da yan yana kalmaya çalışmak ikisi için de oldukça zor olsa gerek. Geçmişin gölgesinin ağırlığı altında ezilen çift, sisi bir nebze olsun aralamak derdiyle birbirleriyle yüzleşecektir.

Bir taraftan da Mercan’ı bulmak için emek harcamalar devam etmektedir. Şüpheli listesine hızla giriş meydana getiren Can, Nadide, Efe, Nil, Arzu ve Macit’in, Mercan’ın kaybındaki rolleri her geçen gün belirsizlikten kurtulmaya adım atar. Ceylin ve Ilgaz, artık umutsuzluklarına dayanarak ayakta kalmayı öğrenseler de beklemedikleri bir sürpriz hayatlarındaki tüm dengeleri alt üst edecek ve hepimiz yeni bir probleminin cevabının peşine düşecektir.

?YARGI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

?YARGI 66. BÖLÜM İZLESource bağlantı

Yorum yapın