???? ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜM İZLE FULL – ATV Ateş Kuşları TEK PARÇA İZLE | Ateş Kuşları 44. yeni bölüm izle

???? ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜM İZLE FULL – ATV Ateş Kuşları TEK PARÇA İZLE | Ateş Kuşları 44. yeni bölüm izle

atv’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları yeni sezonda 44. bölümü ile ekranlara gelecek. Hande Soral ve Görkem Sevindik gibi yıldız oyuncuların rol aldığı Ateş Kuşları’nın 44. bölümü ile ilgili detaylar araştırılıyor. Ateş Kuşları yeni bölüm izle, Ateş Kuşları son bölüm izle, Ateş Kuşları atv yeni bölüm canlı izle gibi ifadeler arama motorlarında sorgulanıyor. İşte Ateş Kuşları’nın 44. bölümü detayları…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 23.02.2024- 23:33

Duygu yüklü ve farklı hikayesiyle dikkat çeken ve atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, 44. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni sezonunda 44. bölüm 23 Şubat Cuma günü yayınlanacak. Diziseverler, 44. bölümde neler yaşandığını merak ediyor. İşte Ateş Kuşları 44. bölüm bilgileri…

Ateş Kuşları dizisi 44. bölüm izlemek için tıklayın

Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayın

ATEŞ KUŞLARI 44. BÖLÜM KONUSU

Ejderha’nın ilgi çeken yeni konseptiyle, kısa zamanda çok para kazanacaklarını düşünen Ali’ler, kardeşlerinin düğünü için büyük harcamalar yapar. Fakat kendilerini bekleyen felaketten habersizdirler. Düğünü yaklaşan Gülayşe’yi üzmemek ve sıkıntılarını ona yansıtmamak için neler yapacaklardır?

Öte yandan Sultan’ın işlediği cinayetten haberdar olup, bildiklerini diğerlerine anlatamayan Mercan bir saatli bomba gibi evin ortasındadır. Düğün telaşı içindeki Barbar’ın, Sultan’a dair tekrar şüpheleri çoğalır ve kızı takibe alır. Zıpkın ve Çelik kanadındaysa, ikiliyi şoke edecek yeni gelişmeler vardır.

Biri hayatının en büyük sevincini yaşarken, diğeri şüphe ve huzursuzluğun pençesine düşecektir. Gülayşe ve Barbar’ın duası kabul olacak mı?

Ateş Kuşları dizisi 44. bölüm izlemek için tıklayın

Ateş Kuşları dizisi tüm bölümleri için tıklayın

ATEŞ KUŞLARI OYUNCULARI

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Nizam Namidar (Nizam), Serkan Ercan (Menderes), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Sedef Akalın (Şirin), Lilya İrem Salman (Hüma), Hilal Uysun (Nermin), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Ozan Ağaç (Zümrüt), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Gökay Müftüoğlu (Kameraman), Onat Bulut (Halis), Görkem Doğan (Pamir), Serkan Acay (Necdet), Orkan Sancarbarlas (Yaman), Metin Yıldırım (Nizam Şoför), Erkan Baylav (Polis), Burakcan Aras (Furkan)

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın