Led Işıklı Kanvas Tablo

Kanvas tablolar, son zamanların en popüler ev dekorasyon araçlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Evin içinde harika bir estetik yaratan bu tablolar, tamamen zevkinize göre şekillenecektir. Hazır model tercih eden insanlar için üretilmiş olan modeller, çok şık ve çok estetik tercihlerden oluşmaktadır. Bunun haricinde, dilediğiniz şekli, fotoğrafı ve tablo modelini yakalayabileceğiniz özel üretim modelleri, tam olarak sizin imzanızı taşıyacak bir yapıt olacaktır. Işıklı kanvas tablolar ise, son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Ortama harika bir hava katacak olan led ışıklı modeller, misafirleriniz için de harika bir görsellik yaratacaktır. Kanvas tablolar ile şıklığı yakalamak, uygun fiyatlara mümkün olmaktadır.

Estetik görünüm, başta bayanlar olmak üzere tüm insanlar için önemli bir kavramdır. Ev dekorasyonuna son yıllarda bu denli önem verilmesini sebebi de budur. İnsanların ferah ve huzurlu bir şekilde yaşayacakları ortamlar olan evlere alınan dekorasyon eşyaları, hem kişinin kendine ve ailesine hem de eve gelecek olan misafirlere hitap edecektir. Bu dekorasyon eşyalarından biri olan kanvas tablolar, estetik açıdan oldukça uygun ürünlerdir. Kanvas tabloların pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Son zamanların popüler ürünü ise, led ışıklı tablolar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendi fotoğrafınızı veya seçtiğiniz resmi, bu tür ışıklı bir tablo haline getirmek, evinize harika bir hava katacak, misafirlerinizin de beğenisini toplayacaktır.

http://www.internetsatisi.com/led-isikli-kanvas-tablo-kat54.html

5 yorum var - Led Işıklı Kanvas Tablo

 1. sibel
  21 Şubat 2014 at 16:04

  Ovvvv bunlar muhteşemmiş pilleri ne kadar dayanıyor acaba??

  • 21 Şubat 2014 at 16:05

   Sibel Hanım, alakanız için teşekkür ederiz. Pil durumu, pilin markasına(kalitesine) göre değişir. 2 adet pille çalışmaktadır tablolarımız. 24 saat açık tutulursa 4-5 güne kadar dayanıklık gösterebiliyor.

 2. Meltem
  23 Şubat 2014 at 23:37

  Mavi chevreloti sipariş ettim göründüğünden daha güzel

 3. 10 Mart 2014 at 15:52

  Gerçekten çok şık olmuşlar

 4. 15 Mart 2014 at 12:01

  Çok güzel teknolojinin böyle şeylere bulaşması iyi oluyor 🙂

Bir Cevap Yazın