İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 – Neslihan Önder!

İşte Benim Stilim 2016

Tv8 ekranlarında yayınlanan “İşte Benim Stilim Ünlüler” yarışmasında yarışacak olan Neslihan Önder kimdir? Birbirinden güzel birbirinden iddialı ve başarılı isimler bu sezon “İşte Benim Stilim Ünlüler” sezonunda fırtına gibi esmeye geliyorlar. Jürinin karşısında bu kez ünlüler stillerini yarıştıracak.

Sunuculugunu yine Öykü Serter’in üstlendiği yarışmada bilindiği üzere iki jüri üyesi değişti.

İşte detaylar…

Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş bu sezonda jüri koltuğunda oturmayacaklar. Duygusal bir konuşma ile yarışmacılara veda eden Kemal Doğulu göz yaşlarını tutamadı. Bu giden iki isim yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya gelecek. Yeni jüri üyeleri ile başlayacak olan “İşte Benim Stlim Ünlüler” yarışmasında kimler yarışacak uzun süre merak edilen konulardan olmuştu.

Neslihan Önder Kimdir?

2006 yılında Best model of Turkey (Türkiye’nin En İyi Modeli) seçilmiştir. Aynı yılın Best Model of the World yarışmasında ikinci olmuştuadar Çin’de yaşadı. Çin’de haftada üç reklam, bir ayda 40 tane katalog çekimlerine katıldı.

Çin’den döner dönmez evlendi. 4 sene evli kaldı bu 4 senede mankenlik mesleğini de yapmadı. 2011 yılında “Feshion week” sayesinde mesleğine geri döndü.

Halen Uğurkan Erez ajansına bağlı manken olarak çalışmaktadır.

Neslihan Önder, 6 Aralık 2011 tarihinde Karagümrük Çetesi Operasyonu kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Neslihan Önder, 2 yıl süren flörtün ardından 2008’de Adanasporlu eski futbolcu Erkan Ergun ile evlendi. 31 mart 2011 tarihinde boşandılar. Volkan (d.2009) adında bir oğlu vardır.

Neslihan Önder, nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasındadır.

Bir Cevap Yazın